Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú swings cicának név?

Fiú swings cicának név?

Figyelt kérdés
Olyan név kellene ami ritka nem dedós és előkelő. Köszönöm szépen a válaszokat.

2016. aug. 30. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Swing.
2016. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2016. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kükszplopsz
2016. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Morfeus, Xerxész, Imhotety, Zuzános
2016. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
az szfinx nem swings
2016. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Cronos
2016. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

swings :D bocs de ezen jót röhögtem


legyen Fingsz

2016. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oksa Bocsi hogy elírtam veletlen volt mondjuk tenyleg bután irtam nem tudom hogyan 😂 de nem ez volt a kérdés raadasul a másik aki kijavított rosszul írta és o nevet rajta.
2016. aug. 30. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem írta rosszul, magyarul valóban szfinx(mivel mi mindent fonetikusan írunk ugyebár) angolul sphynx, de semmiképp sem swings.

Én azt tudom tanácsolni neked, hogy ha még nem tudsz neki nevet adni, akkor ne is adj. Sztem a legjobb dolog vmien tulajdonság alapján elneveznia cicát, ha nem az átlag neveket akarod neki adni. Nekem 2 oriental cicám van, hasonlóak mint a sphynxek jellemre, és küllemre is, csak nekik van szőrük,ugyan nagyon rövid, és csak 1 réteg. Az én fiú cicám a Shadow nevet viseli, de csak nyafinak hívjuk, mivel be nem áll a szájja mindent kommentál, amúgy meg olyan mint az árnyék, észre sem vezsed, és besurrant. A lány pedig Díva, mert pont úgy viselkedik. Lasu kecses mozgású, napi kb 5 órát mosakszik, és csak akkor, és csak azt csinálhastz vele, amihez neki kedve van. Gyakorlatilag ha nem idióta kedveskedő hangon szólok hozzá fintorogva rámnéz, és elindul a másik irányba :D

Ha pedig mindenképp mihamarabb el akarod nevezni akkor:

www.sajti.com › macskanevek

zoozoo.hu › macskanevek

www.haziallat.hu › orokbefogadas-vasarlas

Esetleg számodra kedvelt híres személyek, film/könyv karakterek, más kultúrák isteneinek nevei is szóba jöhet. Bármi ami passzol hozzád és/vagy a cicához

2016. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jo nem mindegy hogy irtam? Mar bocsánat. Koszonom nagyon aranyos valaszt adtal csak az a baj hogy nem az enyém lesz a cica hanem a testvéremnek keresek neveket. O nem akarja igy kötni szereplokhoz stb. Csak az ötletek kellenek mert akármi megtetszhet neki. Köszönöm szépen a segítséget 😊
2016. szept. 1. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!