Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 4 hónapos cicának milyen...

Egy 4 hónapos cicának milyen nagynak kéne lennie?

Figyelt kérdés
Van egy 17 hetes cicám, 1,65 deka. Nekem olyan aprócskának tűnik. Az utóbbi 7 évben csak nagytestű cicákat vettem(ragdoll maine coon) akik ilyen korukban már 2,5-3,5 kilósak vtak. Ő pedig egy mentett cica,1 hetes kora óta nevelem. Folyamatos az orvosi vizitünk, 5x lett féregtelenítve, oltásait sorban kapja, enni applaws kittent, és napi 2x húst kap. Ez normális súly, vagy vmit rosszul csinálok? 10 hetesen 1,15 kg vt(ekkor hagytuk abba a tápszert), 7 hét alatt fél kilót szedett fel. Ez jó súlynak számít?
2016. aug. 14. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is 4 hónaposan hoztam az enyémet és ha jól emlékszem, kb. olyan súlyú volt, mint a Tiéd. Most már 2,5 éves és 3,5 kg.
2016. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
No Problem, a nagymacskákat szoktad meg, egy normál házimacska lassabban fejlődik, logikus, hisz a súlya is fele egy ragdollnak vagy egy MC-nek. Folyamatosan írtam a cicám súlyát Az MC-om kb. 70-90dkg szedett fel 1 hónap,alatt. Ne aggódj ;) egy házicica max 3-5kg kifejletten. Persze vannak kivételek. És azt mondják a tenyésztők és a dokik is, h jobb ha lassabban szedi fel a végleges súlyát. Max egy kis vitaminpasztával megtámogathatod.
2016. aug. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!