Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Irjátok, hogy a whiskas...

Irjátok, hogy a whiskas alutasakosnak 4 xázalék a hústartalma a többi víz. Barf- osok írjatok amivel ti etettek hány százaléka viz?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

72%-a víz, de nincs benne cukor, fűszerek, mesterséges adalékok és had ne soroljam.

Továbbá annak a 4%-nak a nagy része ugyanúgy víz, mint a húsnak, csak 25-öd annyi van benne, mint a húsban.

2016. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mármint 25-öd annyi hús van benne, mint a húsban.

Kicsit furán hangzik:D

2016. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És tényleg 4szàzalék a hús tartalma? Vagy csak az adott hús tartalma? Pl csirke? Kacsa? Stb. Avagy àmblokk 4 szàzalék a hús tartalom? És a többi víz? De tovàbbra is kérdezem a barf- osokat hogy nekik hàny szàzalék s víz tartalom?
2016. aug. 30. 23:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a 4% sem hús, csak állati eredetű származék. Bőr, porc, stb.
2016. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem csak a whiskas,hanem a többi agyonreklámozott táp is kb 4%ot tartalmaz. az semmi és ahhoz képest drága is.

én prémium tápot adnék + nyers húst.

a konzervet és az alutasakot én kerülöm,akkor is,hogyha jó márka. nem bízok annyira bennük,ki tudja mi van benne. az a hús sem rendes hús,hanem általában olyan,amit már nem tudnak sehova ellőni, még virslibe vagy parizerbe is szégyellik beledarálni.

szóval jó táp meg nyers hús. ezzel nem lőhetsz mellé. és a fogai is jók maradnak így.

ha valaki csak konzerven meg puha kajákon tartja,akkor sok szájbetegsége lehet az állatnak. max öregkorban,de fiatalon nem kell csak konzerven tartani véleményem szerint

2016. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyébként én sem vagyok whiskas pàrti, csak vannak dolgok amiket nem értek mert itt mindenki írja hogy négy százaléka hústartalma de én úgy olvastam hogy 4% az adott hús például csirke mahara satöbbi és azon felül egyéb húsokat tartalmaz jó oké biztos hogy valami legalja szarokat raknak bele de az én olvasatomban ez úgy néz ki hogy 80 százaléka az idézőjel hús tartalma aminek négy százaléka az adott állaté
2016. aug. 31. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor az értő olvasàsi készséged erős fejlesztésre szorul.
2016. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

80%os hústratalommal csak a szuperprémium alutasakosak rendelkeznek. Én nem vagyok az a tipkius barfos, én prémium száraztáppal etetek, plusz napi 2x forrázott hússal. Ugyan az izomszövetnek valóban kb 75-80%a víz, de annak 100%-a hús, és ez a lényeg.

Az pedig, hogy az alutasakos csirkés, így azt 4%ban tartalmaz, a maradék 76% akkor mi? :D mert ha akár 1%al is több van benne pl marhából, akkor az én logikám szerint már inkább marhás. De a prémiumokban nem 4% van az adott húsból, ez a whiskasra és társaira jellemző. A másik meg igen, abba csak nagyon kis százalékban van hús. Amit beleraknak az a bőr, inak, minden maradék, amit nem lehet hasznosítani, ez nem egyenértékű egy csirke vagy nyúlcombbal...viszont egy havi adag minőségi alutasakos kb egyenárban van egy havi adag hússal, szal hülye leszek azt megvenni.

2016. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!