Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera Economy jó lesz?...

Josera Economy jó lesz? Mennyi lehet a hústartalma?

Figyelt kérdés

Eddig lamb&rice-t ettek a kutyák, de most úgy alakult, hogy eléggé vissza kell vennünk a költségvetésből...

Etet valaki ezzel a táppal? Hetente 2-3x főzünk is a kutyáknak, nem kizárólag tápot esznek, úgy oké lenne?



2012. dec. 20. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit szabadkozol... nem mindenkinek telik orijenre.... akárki akármi hisz is ;o)

Anyukámék a labradorjukat ezzel etetik és teljesen jól nézki, szép a szőre és energikus. Széklete is jó. Tény h a középkategóriának az alsó határa de nem teszed vele tönkre a kutyát.

2012. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen jó,de főzzetek is nekik.Lényeges a változatos étrend,hiába komplex egy táp,ha csak azt eszi az is egyoldalú.
2012. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is pont így voltunk. Először lamb&rice-el etettük aztán spórolás céljából vettünk neki economy-t. Lassan a felét megette és nem vagyok elégedett, sovány a kutya és vakarózik (lehet allergia, most próbáljuk elhagyni a csirkét hátha segít). Úgyhogy visszatérünk a lamb&rice-hoz. De lehet nektek beválik, minden kutya más.
2012. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, közben én is utánanéztem, többeknek volt vele ilyen baja... :S valakinek meg teljesen bejött. Még jöhetnek róla tapasztalatok, ha van vkinek! :)
2012. dec. 23. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem etettem Joserával, viszont ismerőseim igen, és általános vélemény, hogy az utóbbi időben nagyon leromlott a minősége. Nem tudom, hogy mennyit tudsz 1 kiló tápért adni, de a Brit Prémium M-es a webkutyán csak 408 ft/kg, és 10 ezer forint rendelés felett ingyenesen kiszállítják bárhová. A hústartalma magas, úgyhogy főzni sem kellene mellé.


[link]

2012. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is próbáltuk az economy-t, először teljesen jónak nézett ki, de aztán a 2. héten már ment tőle nagyon a kutya hasa,meg egész végig vakarózott de először nem is jöttem rá, hogy a táp miatt, aztán a másik kutyának is adtam belőle, hogy megnézzem, hogy egyedi eset vagy mindketten ugyanazt produkálják és hát neki is el kezdett menni tőle a hasa :/ viszont a Josera family az nagyon bevált nálunk, minőségben olyasmi mint az acana, konkrétan a lamb&apple-lel hasonlítottam össze az összetevők arányát. Hozzá kell tenni, hogy az acana azért a gyógynövénykkel azért pluszban van hozzá képest, de a family 2/3-ába kerül.
2012. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindkét kutyám,még a szaporítótól mentett és azelőtt olcsó tápon és moslékon tartott is csúnyán fogyott az Economy-tól.Pedig csak reggel kapnak 1-1 pohár tápot,és este valami főtt kaját.Abba is hagytam az etetését.
2012. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak leírom, hátha valaki keresgélne a kérdések között tapasztalatok után, hogy nekünk bevált az Economy. Szép a szőrük, nem fogytak tőle, pedig kevesebbet is kapnak, mint az előírt mennyiség, igaz, nem kizárólag tápot esznek. A 3 közül az egyik az első hetekben néha kihányta, és a székletük is kicsit lágy volt az átszoktatás ellenére, de azóta ez normalizálódott. Kicsit több is a kaka, mint a bárányosnál, de még abszolút elfogadható mennyiség, nem lapátnyi aknák. :) Nem mondom, hogy olyan kopogós, hogy kézzel is felszedhetném akár, de a lamb&rice-tól se volt olyan, szóval végül is meg vagyok vele elégedve.
2013. ápr. 17. 22:52
 9/9 norbiyaris ***** válasza:
ennyi pénzért inkább brit premier kennel kost-ot vegyél,sokkal jobb mint az economy..
2013. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!