Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért altat kutyát állator...

Franletta kérdése:

Mennyiért altat kutyát állatorvos? Sajnos nagyon beteg a kutyusom borbetegsege van es már lassan 1 hónapja apoljuk es már sokba kerül igy altatni kell. Elsősorban állatorvos válaszát várom.

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 13:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemző, hogy ezen az oldalon állatorvosok legyenek.

A te orvosodat hívd fel és megmondja. Nem egységes az árképzése az állatorvosoknak.

2015. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez irányadónak segít, nálunk 2 éve városban 7.000 Ft volt nyugtatóval együtt kb. 40 kilós kutyánál. Nyugtatóra semmiképp ne sajnáld a pénzt! Úgy rémlik kb. 5.000 lett volna anélkül. Nagyon sajnálom, kitartást kívánok, és legyél ott mellette végig.
2015. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 bollocks ***** válasza:
77%
Egy bőrbetegség miatt nem fogják elaltatni az amúgy egészséges kutyát. Az, hogy sokba kerül az ellátása, az a ti problémátok. Amúgy meg szégyelld magad, hogy egyáltalán eszedbe jut ilyesmi miatt egy állat megöletése.
2015. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Bőrbetegség gyógyítható!! Állatorvos nem fog csak úgy egy kutyát elaltatni,idős beteg vagy fiatal de pl daganatos,rákos kutyákat altatnak akik szenvednek,nem gyógyíthatóak.


Nekünk a 7 éves kutyánkat kellett elaltatni,mert daganatos volt a lépénél sajnos az orvos mondta,hogy 80% hogy a műtő asztalon meghal. Ha meg túl is éli lehet nem fog felépülni,áttétes lesz és stb. Így inkább elaltattuk nekünk 5 ezer ft volt, 4-5 kg körüli kutya.


Sokba van,igen egy kutya nem olcsó mulatság.Így jártatok!!

Komolyan ezért elaltatjátok?? Szégyelljétek magatokat,hogy megfordult a fejetekben!!!

2015. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosa válogatja,de 10-15 ezer az eutanázia ára. (Gyógyszer+munkadíj+eszközök+papír.)
2015. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Basszus,amiatt elaltatni? :( Bárcsak az én kutyám lett volna "csak" bőrbeteg..:'((( Még ma is élne a kincsem. Tudod, drága egy kutya. Ezt tudni kell,mielőtt magához veszi az ember. Igen,ők is beszedhetnek mindenféle betegséget. Ők is szenvedhetnek. De neki csak te tudsz segíteni,rád szorul és benned bízik. Ha fájdalma van a te öledbe hajtja a buksiját és neki már az is segítség,hogy vele vagy. Spóroljátok össze a kezelés árát! Én előbb nem ettem volna,csak hogy segítsek a kicsikémen, de az enyémet elvitte a szövődményes babézia, nem tudták megmenteni. :"( Bár segíthettem volna rajta..kérlek, gondoljátok ezt át még párszor, nézz a szemébe és döntsd el,szerinted meg akar-e halni..
2015. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk én csak a kérdésre válaszoltam másodikként, de valóban:

Szükséges elaltatni? Nagyon sok bőrbetegség gyógyítható kutyáknál, kivéve ha a bőrbajt egyéb más gyógyíthatatlan betegség okozza, amikor a bőrprobléma csak egy tünet a sok közül. Pl. vérfertőzés idegen állattól. Ilyen sajnos volt a párom családjánál, amikor döglött rókát találtak az udvarban, és a kutya rohamosan lefogyott, és sebek jelentek meg a bőrén. Nála pl. nem volt más választás csak az altatás. Pedig eleinte ők is költöttek gyógyszerre, de már az orvos is esélytelennek találta, ráadásul veszélyes volt a környezetére nézve is.

A rüh is fajulhat véglegessé, de időben felismerve kezelhető.

2015. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

inkább adjátok oda valakinek, aki meg is gyógyítaná szerencsétlen kutyát, és nem rögtön megölni akarja

ti pedig soha többé ne vegyetek kutyát, ha nem tudtok róla megfelelően gondoskodni

ez olyan, mintha téged ölne meg valaki amiatt, mert tetves vagy...

2015. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
8%
a baltaval fejen vagas semmivel sem erkolcstelenebb modszer, azonnali halal semmit nem erez es ingyenes
2015. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
El ne altasd azt a kutyát!! próbálj új gazdát keresni neki aki vállalná ezeket, vagy ha más nem keress fel egy menhelyet aki segítenek!!!
2015. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!