Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális az ha a macskám...

Normális az ha a macskám naponta 5-6-szor kakil?

Figyelt kérdés
Még éjszaka is kell neki, pedig este már direkt nem adok neki enni. Ráadásul irtó büdöseket csinál és közben gyakran fingik is. Kis kora óta ez van vele. Betegnek nem tűnik.
2010. ápr. 21. 19:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%
szerintem, legközelebb holnap menjetek...
2010. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
xD
2010. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

én is csak ezt tudom mondani


xD

2010. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Most ingatom a fejem, és arra gondolok, hogy milyen orvos az, ha eszébe sem jutott, hogy speciális táp kell annak a macskának. Mi egyszer egy lepukkant környékről kapartunk elő egy vénséges dokit, nincs hirtelen más alapon, és olyan tiptop dolgokat javasolt a macskának, hogy csak néztem, hogy mikről tud, hogy ilyen táp, meg olyan vitamin meg tök tudja. Fura egy orvosotok lehet.
2010. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ez nem normális. Az én kandúrom világ életében naponta egyet produkált. Valószínűleg érzékeny a gyomra és nem 100 Ft-os kaját kéne neki adni, hanem speciális tápot.
2010. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mivel eteted a cicát? Egy egészséges macska legalább napi 3x ürít. Pisilni kb 7x szokott. A Fressnapf-ban lehet kapni algás multivitamint, ezt érdemes lenne kipróbálni. Kb 800ft. Meg van olyan cicakaja, amitől nem kakil büdöset. A nevére nem emlékszem,de vettem már olyat az én cicámnak is.
2010. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
20:52 "Kösz" a kioktató hangnemet. Ha vetted volna a fáradtságot és elolvastad volna, amit írtam, hogy mivel etetem, nem írtál volna ekkora butaságot.
2010. ápr. 22. 09:39
 18/22 A kérdező kommentje:

19:37 mivel eddig is gond nélkül vidáman eléldegélt, nem gondolnám, hogy olyan életveszélyben lenne, hogy azonnal "szirénázva" kéne az állatorvoshoz rohannom vele.

Csak összehasonlítás képen, múlt hónapban egy hét szabadságomat és kb 30000Ft-ot hagytam az állatorvosnál a macska miatt. Lehet, hogy van akinek ez csak zsebpénz, de nekem igen is sokat számít 30eFt.

És azt még hozzáteszem, hogy nem én akartam macskát, úgy dobták be hozzánk a kerítésen, pár hetesen, betegen.

Úgyhogy azt hiszem, hogy a lehetőségeimhez mérten maximálisan mindent megtettem a macskám egészségéért.

2010. ápr. 22. 09:44
 19/22 A kérdező kommentje:

22:23 Én is ott vettem neki, kifejezetten emésztési problémákkal küzdő cicáknak való tápot. Árban ez is kb annyi volt.

Ez van ráírva: PetBalance Medica Schonkost Gastro-Intestinal Teljesértékű diétás eledel felnőtt macskák számára, elégtelen emésztés kezelésére. A bél akut felszívódási zavarainak csökkentésére.

Stb.

Semmilyen változást nem vettem észre, mikor ezt ette.

2010. ápr. 22. 09:49
 20/22 A kérdező kommentje:
Ja még a Purina ONE Sensitive-t is próbáltuk, hasonló eredménnyel.
2010. ápr. 22. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!