Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy hat hetes kiscicám,...

Van egy hat hetes kiscicám, macskanátha ellen szeretném majd beoltatni, ezt kb hány hetesen lehet? Budapesten az 5. kerület környékén hol van jó állatorvos és mennyiért adják be a szurit?

Figyelt kérdés

2016. szept. 5. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Macskanátha ellenit a kombinált oltás tartalmazza, 6 hetesen féregtelenítened kell, majd 8 hetesen kapja meg az első kombináltját(érdemes ismét féregteleníteni is), és 10 hetesen a 2. ismétlőt. Azután évente kell ismételni.

Sajnos nem vagyok pesti, így ott nem ismerek dokikat, de olyan 5000 körül kéne mozognia a kombináltnak/db. Viszont egy egyszerű oltás beadatásához hálistennek nincs szükség jó orvosra, de keress majd egyet mindenképp, hiszen bámikor szüksége lehet a cicának rá.

2016. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elöttem iró tökéletesen leírta, én pesti vagyok, de perem kerület, itt 4000 ft.Bent biztos dràgàbb...
2016. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!:)
2016. szept. 6. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!