Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskámnak adhatom a...

A kismacskámnak adhatom a Hitler nevet?

Figyelt kérdés
Nem véletlenül jutott eszembe, bajsza van a drágámnak olyasmi mint a Hitler bácsinak. Természetesen ő is kandúr.

2016. szept. 8. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Adhatod. Miért ne? Akár ezt is: Jdiodkbdjikqbio90/23%88djdb mindegy neki.
2016. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Hát rohadjak meg ha muszáj lenne akkor sem nevezném így a macskám... a jövőre gondoltál? Jön valaki te meg ordibálsz a macskának hogy Hitler...kicsit sem nézne senki betegnek vagy idiótának. Bocsi
2016. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Nevezheted, de adom a második válaszoló véleményét.
2016. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Ha csak ciccegsz neki és csak a lakàsba hívod ugy szerintem simàn nevezheted hitlernek
2016. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Akkor már inkább Adolfnak nevezd, az nem annyira direkten náci felhangú. Szebben is hangzik, meg valódi név, a Hitler ugyanis a vezetékneve volt az öregnek is. Szóval ez olyan, mint ha Kovácsnak neveznéd a cicát Pisti helyett.
2016. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
33%

Szerintem a másodiknak nincs humorérzéke.

simán nevezheted Hitlernek, tök kreatív egyedi elnevezés lenne.

2016. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

A Te cicad ugy nevezed, ahogy szeretned. Gpndold at,ha nem ciki Neked igy szolongatni akkor ...

Nekem a kutyusom Ribizli,de becezve Ribit szoktam kiabalni;)

2016. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Miért ölnékmeg?
2016. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%
Itt valaki jol el kezdett mindenkit le pontozni. Lehet a kérdező hitler macskàja
2016. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Az én kutyám Nero volt, a macskám Caligula. Aki ismeri a két császár élettörténetét az tudja, hogy ők sem voltak szent emberek. Bizony én sokszor kiabáltam, hogy

Nero! ne piszkáld Caligulát! :) Csak megjegyzem: A szomszédunk egy idős, nyugalmazott egyetemista történelmi tanár..:)

2016. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!