Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van akinek halt már bele a...

Van akinek halt már bele a cicája ívartalanításba?

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 07:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az enyém. Nem ébredt fel.
2016. szept. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem szerencsére. Azt viszont jó tudni, hogy kb akkorra kockázat van, mint embernél a mandula műtét. Szóval nem nagy, főleg fiatal korban. Idősebb cica esetén előfordulhat, hogy nem ébred fel az altatásból. De ha jó dokinál csinálod, akkor megnézi, hogy lehet - e altatni. Más gond nem nagyon szokott lenni.Rutin műtét. Főleg kani esetén
2016. szept. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat, kedves első nagyon sajnàllom a cicàd;( mennyi idős volt? Mit mondott a doki miért történt ez vele?
2016. szept. 9. 07:27
 4/19 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt.
2016. szept. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Egy csomó oka lehet, pl. belgyógyászati, ami miatt altatható sem ember sem állat, ezért szokták kivizsgálni az embereket, de gondolom az állatoknál ez költséges lehet, és sok ember mindent ingyen akar...
2016. szept. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
#5 ezt gondolom nekem szántad... ki lett vizsgáltatva minden rendben volt :) mégis belehalt. Ennyit az ivartalanításríl. A mostani cicám ivaros marad.
2016. szept. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
5%
Na 6-os, most aztán jön a tenyésztőkommandó, azt úgy le leszel pontozva.:)
2016. szept. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem bánom. Had ismerjék az ivartalanítás sötét oldalát is.
2016. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Elvesztettem a fonalat :( csinált EKG-t, Uh-t, Rtg-t és vett vért műtét előtt?
2016. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Meg sem tudom számolni hány mentett cicát vittem ivartalanítani + a 4 sajátomat, meg a kutyáimat is. Egyiknél sem volt komplimáció soha.
2016. szept. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!