Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan gyozzem meg oket?

Hogyan gyozzem meg oket?

Figyelt kérdés

Van egy macskam aki par honapja megellet.A szuleim nem engedtek meg hogy a garazsban tartsam oket.Egy fedett helyre tettuk oket es elhitettek velem hogy ott jo helyuk lesz nem lesz semmi bajuk en meg mint a gyerekuk aki bizzik bennuk es hitt nekik hat hittem nekik.Este jott egy zivatar hat a macskak beaztak es 3 meghalt az anyamacska egyet kimentet.En talaltam es temettem el oket hat nagyon sirtam.Apukamnak lett egy kisbuntudata ezert csinalt egy macska olt es megengedte hogy ejjel bent legyenek az anyamacskaval.De a kicsi is elpusztult mert valaki (szomszed cica)megolte.Ekkor is nagyon sirtam.Most megint vemhes lett(ivartalanitani fogjuk ha mar a kicsik nem szopnak)Lassan megfog elleni es a szuleim nem engedik hogy bent legyenek hogyan ertessem meg veluk hogy legalabn 25 fokon kell lenniuk meleg helyen?(az egyik macskam a kolykok apja aki halott)


Bocsi ha hosszu

Koszi


2016. szept. 18. 09:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nincs is semmi baj veled nagyon kedves tőled hogy ivartalaníttatni akarod majd a kicsiket is és persze ahogy írtad vannak ilyen élethelyzetek hogy a helyi doki öreg satöbbi és ezért nem lehet időben ivartalanítva most hogy bővebben írtál az egészről így én is azt javaslom hogy tartsd meg mert látom gondos gazdája leszel a kicsiknek is és biztos remek állatorvos leszel ha felnősz én csupán megemlítettem a lehetőséget hogy vemhesen is lehet ivartalanítani bármelyik rendelőben magyarországon ha netán félted az anya macskát de a kicsikre igényt nem tartasz ez esetben ajánlott már látom hogy jó gazdájuk leszel szóval tartsd meg őket
2016. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Több ilyen ember kéne, mint Te, kérdező! :)
2016. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%
Kedves kamu állatorvos erről a készülékről amiről itt veled vitàzok telefonálni is lehet felhívtam pár budapest ügyeletes állatorvosi rendelőt. Mindegyik kivétel nélkül vállal vemhes macska ivartalanításàt. Amúgy rá is guglizhatsz a témára itt a neten ha nagyon unatkozol az esküdet meg vidd a templomba
2016. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

13as!

Melyik rendelőket hívtad, ha szabad kérdeznem? Kérlek, említs legalább egyet!

2016. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Már most ivartalaníttasd, ne várd meg, míg lefial. Ez lenne a legjobb megoldás.
2016. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek.Nem ivartalanotom hamarosan meglesznek leereszkedett a mama pocija :)
2016. szept. 19. 16:47
 17/19 anonim ***** válasza:
kedves kerdező ívartalanittatnod kéne ha ezt eddig huztátok a kicsikre sem vár más...és kedves magát állatdokinak kiado személy hol szerezted a diplomádat?Egy építő ípari szamunkásban vagy a talált tárgyak osztályán? egy állatorvos ilyeneket nem ir
2016. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A talált tárgyak osztályán.
2016. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Drukk hogy minden rendben menjen!! :)
2016. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!