Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnem befesteni a hajam,...

Szeretnem befesteni a hajam, de a szuleim hallani sem akarnak errol. Hogyan gyozzem meg oket?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok.ombre hajat szeretnek, ezelott sosem volt meg festve, mellirozva, stb a hajam. Szeretnem meggyozni anyukamat, hogy megengedje, de szerinte meg korai es nagyon munek tartja az ombret.Hogyan tudnam ravenni, hog megis endje meg?ti voltatok hasonlo helyzetben?elore is koszi a valaszokat :)
2013. aug. 26. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg esetleg krepp papírral vagy pasztell krétával!

12/lány

Sok sikert!

2013. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A krepp papirrol en is hallottam mar, lattam is egy videot...De azzal csak szineset lehet, es egy hajmosas utan kijon...de azert koszi a valaszt :)
2013. aug. 26. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:
mikor én voltam 15 nekem se engedték. én fogtam magam, vettem ami kellett és megcsináltam. végül még tetszett is neki :) szóval szerintem csináld meg, a lorealnak van ombre hajszőkítője az nagyon jó.
2013. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én megértem, ha nem akarják, mert a legtöbb ombre marha igénytelenül néz ki. Hiába veszel ombre festéket, az pont olyan mint bármelyik másik szőkítő festék, csak épp drágábban, ettől még lenőtt haj hatású lesz ha magadnak csinálod otthon, ami azért elég ronda. Főleg ha sötét a hajad akkor max vörösre szívja le a festék, és az még gázabb. Ha hajat akarsz festeni akkor inkább valami igényesebbel kezd, ne ombréval.
2013. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ombre az tényleg elég igénytelenül néz ki olyan mintha lenőtt volna na de viszont a te hajad és nem az enyém , szüleidé és hogyha mindenképp ilyet akarsz és jól átgondoltad menj el egy fodrászhoz és csináltasd meg a saját pénzedből
2013. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Jesszus.En 12 vok es be van festve a hajam....Mar 15 vagy,nem igaz,h. nem engedik meg...Monds nekik,hogy mar a 12 evesek is festett hajjal jarnak xd

12/L

2013. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

Na megengedték?: )

Ha sárga krepppapírból próbálnád meg és megmutatod anyudnak hogy ilyen lenne!

Az utolsónak:

Úristen!!!

12 vagy de már be van festve a hajad? o_O

Én is annyi vagyok de nekem normális. Hát ha így haladsz akkor 13-14 évesen már elég nagy adag vakolat lesz rajtad és a ruháid egyre apróbbak lesznek.............. Jó úton haladsz ha úgy akarsz kinézni mint egy r*****. Hát azért remélem nem leszel ilyen..............

2013. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolso.Attol,hogy festett mar a hajam,nem biztos,hogy ribi vagyok...Ugy nezek ki,mint egy normalis lany,csak be van festve a hajam.-.-
2013. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó-jó én csak tippeltem....... -.-
2013. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!