Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Javasolnátok megbízható...

Javasolnátok megbízható magyarországi Maine Coon tenyésztő (ke) t?

Figyelt kérdés

Szeretnék utánajárni, hogy tavasz környékére hol lehetne kiscicákat kapni, és hozzávetőlegesen milyen áron. Reális, ha 100 ezer Ft körül gondolkodom egy Maine Coon kiscicáért?


A tanácsokat, javaslatokat köszönöm előre is.



2016. szept. 20. 07:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, személyes tapasztalatoknak örülnék a legjobban, de bármilyen javaslatot tenyésztőre szívesen fogadok.
2016. szept. 20. 07:27
 2/10 anonim ***** válasza:
Kellner Szilvia, googleban az első !
2016. szept. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2016. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Heart stealer kennel

Aglowcoons

Szerintem 100 ezer forint reális lehet, igen.

2016. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2016. szept. 20. 20:12
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Sok megnyilatkozását olvastam, hozzáértőnek, megbízhatónak tartom, szimpatikus, és gyönyörű macskái vannak. Árban stimmel kb. Nem akarok maine coon-t, nem is az van, ha akarnék, hozzá mennék, nem véletlen jegyeztem meg a nevét.

(Egyébként ha a google valakit felhoz elsőnek, az nem azt jelenti, hogy ő a legjobb, hanem hogy ő marketingeli magát googlenél a legjobban (ezt SEO-nak hívják).)

2016. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves 6os én olyat nem írtam, amit te...csak azt írtam, hogy a googleban az első helyen található. Neked ugye, mint írtad, nincs tapasztalatod, sem a maine coonról, sem a maine tenyésztőkről... Akkor mi alapján írkálsz? Ránézésre, mert szép a honlapja, vagy mert évi 100 macskát ad el ? Szerinted a futószalagon szaporítás mióta nevezzük tenyésztésnek ? Inkább csak üzletnek hívnám.
2016. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért kedves hetes, a "tenyésztők" nagy része szerinted mégis mi a ***-t csinál? Csak van róla papírja. Tisztelet a kivételnek. Jött már ide eladó (használt!) plüss macskajátékért két kis ingyom-bingyom, összesen voltak húsz évesek, tenyésztők, nevük is van, de úgy vettek használt játékot, hogy annyit nem kérdeztek meg, hogy egészséges-e a macskám, akié volt. Megspórolt rajta 400 egész forintot, az új árához képest.

A Bolvári macskái standard szerinti szép maine coonok. Tenyésztő is hirdetett már olyat, hogy...

Mi a probléma, leírtad, hogy xy, google az első helyen hozza. Húha. Leírtam, hogy miért.

Remélem, maine coonod van, három. Saját. Tenyésztőtől.

Vagy te magad vagy az, akit javasoltál?

2016. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oké igazad van.
2016. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 100 e Ft-os ár teljesen reális. Olcsóbban nem is szabad venni, mert az gyanús. Akitől én hoztam, neki mostanában nincsenek kiscicái.

Nézzél nagyon körbe és érdeklődj, hogy nem fordult-e elő valami egészségügyi probléma náluk.

Sok maine coon-nak vannak emésztési problémái. Az enyém táplálékallergiás, sokszor ment a hasa. Ez mondjuk egy benti cicánál nem annyira jópofa. Most mar rendben van, de csak speciális tápot ehet. Az allatorvosunk szerint ennek a fajtának nem olyan stabil az emésztőrendszere. Ennek ellenére nem beszélnélek le arról, hogy ilyen cicát válassz, mert tündéri egyéniségek. Az enyém nem kifejezetten barátságos, az idegeneket nem kedveli, nem bújik hozzám, de követ a házban mindenhová.

2016. szept. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!