Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassak össze macskákat?

Mizu6 kérdése:

Hogy szoktassak össze macskákat?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha ma találtam egy kobor macskát és felvittem(kb 1 honapos)és a kb 8 és fél éves macskám fujj rá? Mit tegyek most? Nem akarom menhelyre vinni vagy utcára! Elöre is köszi!!!

2016. okt. 2. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mióta van veled? lehet mekszokja csak később.Az én macskuszom utálta a kutyát amikor idekerült de 4 honap alatt teljesen mekszokták egymást.Valószínűleg félti a helyét.Nem fekszik az uj cica a regi kedvenc helyeire? Ez is lehet problémaMinden esetre próbáld meg őket közel etetni egymáshoz.Ha nagyon nem megy az ajto egyik es masik oldala is jo.Meg kell szokniuk egymast legalabb annyira hogy elviseljek egymast.És a legfontosabb hogy a regi cicáddal most sokkkal tobbet torodj vagy játssz mert lehet féltékeny.Egy félt3keny cicunál nincs rosszabb.sok sikert es kitartast!
2016. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyelőre zárd az új macskát külön szobába, amit a saját macskád annyira nem használ. Legyen neki külön étel/ital/alom. Ha új gazdát keresel neki, tarthatod addig külön. Ha meg akarod tartani, össze kell őket szoktatni óvatosan. Itt egy leírás:


[link]

2016. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!