Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ért már macskatámadás?

Ért már macskatámadás?

Figyelt kérdés

2016. okt. 9. 11:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Veszettség elleni oltás kellene egyébként..
2016. okt. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
57 évem alatt ilyet még nem hallottam. Olyanról olvastam egyszer régen, hogy egy macskát kutya nevelt fel, és annyira átvette a dajkája szokását, hogy megharapta a postást. :-))
2016. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én jó dolognak tartom, ha 8-9 vérszomjas, kőkemény macska összeáll az utcában, és megkergetik a hülyéket. Razziázhatnának is.
2016. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még egy érdekes eset. Tavaly ősszel történt. Egy kereszteződésből indultunk, mikor zöldre váltott a lámpa. Hárman mentünk. A legelső autót nem láttam, csak azt tudom, hogy az előttem haladó egy Audi volt. Már elég jól begyorsultunk, kb 40-el mehettünk, amikor az út bal oldalán egy bokorból kirohant egy macska, át az úttesten, nekiugrott az Audinak, úgy térdmagasságban lefejelte az első ajtót, lepattant róla, aztán szédölögve bár, de szemlátomást büszkén visszatért a bokorba. A mai napig sem tudom, hogy vajon mi a fenét akart ezzel.
2016. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mi ebből a tanulság?

Ha a vacsi csülköspacal és kétszer szedsz belőle soha, de soha ne nézd meg előtte a Macskafogót, mert rosszat fogsz álmodni!!!

2016. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Miquel,

Semmit sem akart, egyszeruen rosszul itelte meg a kocsi tavolságát. Még nekunk embereknek is nehez pontosan megitelni egy esete fényszoroval közlekedő kocsi távolságát, hátmég milyen nehez onnan alulrol, macskaperspektivábol.

2016. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is ezt hittem volna, utsó, ha az Audi megy legelöl. Esetleg leghátul. De középen ment. A hármas konvoj előtt, vagy után meg sehol semmi. Tehát bármi sürgős dolga lett volna a másik oldalon, előttünk, vagy mögöttünk simán átsétálhatott volna. Oks, ne várjunk logikus gondolkodást egy macskától, de szerintem egy kisvárosban élő háziállattól annyi elvárható lenne, hogy ne lapuljon ki hetente.
2016. okt. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Sajnos a veszettség nem zárható ki, mindenképp oltassátok be magatokat veszettség ellen is! Fej-nyak sérülésnél ez kiemelten fontos, mert a vírusnak ilyenkor kevesebb idő kell, hogy eljusson a központi idegrendszerbe. Akkor pedig már gyógyíthatatlan lesz!
2016. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Helyes válasz ***** válasza:
Volt de már VÉGEEE!(A macskának)
2016. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!