Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám megakadájozni...

Hogy tudnám megakadájozni hogy a macskám továbbra is lepisilje az ágyam?

Figyelt kérdés

Alomra van szoktatva, mégis ha az ágyon ágynemű előmarad (akár csak rövid időre is) lepisili. Ki tudom mosni sőt vegyszert is vettem rá ami kiszedi és elvileg utána távol is kellene hogy tartsa, de mégis mindig ujra megesik. Ráadásul a vegyszer után már inkább mindennek romlott citrom illata van

. Mit tehetek hogy leszoktassam erről?



2016. okt. 15. 11:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nemhinném hogy az alommal van gond mert ha ágynemu nem marad elo akkor se a ruhákra se az ágyra se sehová nsm piszkit. Hanem használja az almot. Állatorvosnál pedog néhány napja volt, de sajnos nem én vittem el és aki vitte erre elfejtett rákérdezni a dokinál. (Amugy a füle miatt kellett kicsit gyakrabban vinni de már minden rendben vele)
2016. okt. 15. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!