Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a frász baja van a macskámnak?

Mi a frász baja van a macskámnak?

Figyelt kérdés

Az előbb teljesen felborzolta magát és félig lesunyt fülekkel belapult a sarokba, miközben bámult a szemembe bele. Most aránylag lenyugodott, az ágyon gubbaszt és onnan bámul a szemembe bele, már csak a farka háromszor akkora, mint amúgy.

Az előbb befóliáztam magam, még nem látott ilyen, lehet, hogy az a baja, hogy "zörgök"?

Nem csináltam semmi rosszat vele, kapott enni is meg inni is, játszottunk is, mikor utoljára láttam a konyhában aludt békésen. Erre most bekattant. Nem volt még ilyen.

Hogy nyugtassam le? Szerintem én jobban félek tőle, mint ő tőlem... :D:S


2010. ápr. 27. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:

szemembe bele, titátititi


Biztos megijedt tőled. Legközelebb remélehtőleg már megszokja. Beszél hozzá, hogy tudja, te vagy az.

2010. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nahát!

Valami felbosszantotta.

Nem szeretik, sarokba szorítva se érezni magukat..még a gazditól sem.

mivel zörögsz? megijedt...

2010. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fóliazörgés riasztotta meg. Nekem kutyám van, de ha a kukás zsákkal zörgök úgy ugat, meg morog, hogy ihaj. A szomszédom kutyája meg az esernyőmre gerjed!
2010. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

miért fóliázza be magát valaki?

amúgy tuti az ijesztette meg

2010. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tegnap az én macskámnak is hasonló "tünetei" voltak, kimentem hozzá, az meg elkezdett puffogni meg morogni (pedig én nem fóliáztam be magam), aztán estére lenyugodott és jött a szokásos szeretgetésre.

Ügyet se vess rá, hamar elfelejti.

2010. ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy kanos
2010. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hell-ikon ***** válasza:
Nyilván nem látott még befóliázva...:)
2010. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az én cicám a mamám szemüvegétől kap sokkot XDXD

amikor olvas akkor felveszi a nagy kerek szemüvegét, és a cicc elkezd nyávogni és gyorsan elfut XDXD

2010. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!