Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy sziámi cica?

Mennyibe kerül egy sziámi cica?

Figyelt kérdés

2016. okt. 29. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
En jofogason mindig 2000-15000 szoktam latni
2016. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Egészséges, oltott törzskönyves sziámi cica ára 100 ezer körül mozog.Sziámi cicát nem is vennék megbízhatatlan helyről(más macskát sem) de ennél a fajtánál kölönösen sok a szaporítós "jófogásos" idegbeteg állat.
2016. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
100 ezer Ft körül.
2016. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Elso vagyok :D nekem nem sziami de perzsa cica van jofogasrol es ez marhasag. Ha perzse torzskonyves cicat akarsz sokba van de ha csak arra szeretned hogy boldog legyel vele meg szerethesd :D en 2 perzsa cicat vettem jofogasrol egyik 25 masik 35 ert de imadom oket es semmi penzert nem cserelbem el egy masok cicara. Egeszsegesek gyonyoru foldig ero szoruk van annyi hogy nincs torzskonyv. Szoval a lenyeg hogy szerintme jofogason es tudsz nagyon szep egeszseges cicat talalni:D a
2016. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Remek, hogy támogatjuk a szaporítókat, így még mindig megéri nekik kiscicákat gyártani :(

Kb. 10 éve elpusztult a szeretett cicám. Egy rokonom úgy gondolta, remek ötlet szerezni egy kölyök perzsa cicát nekem ajándékba. Meseszép volt, de folyton baja volt. A fél fizetésem az állatorvosi ellátására ment el. A dokim azt mondta, hogy sajnos olyan baja van a cicának, ami a perzsáknál örökletes. A tenyésztők tesztelik a betegségekre a tenyészcicákat!!!

Van olyan, hogy valakinek mázlija van és kifog egy egészséges cicát, de ha nem, akkor kifizetsz egy csomó pénzt azért, hogy utána még többet fizethess egy állatorvosnak.

Múltkor láttam egy vásáron egy alomnyi kis sziámit 10000 Forintért. Őket sem ajánlottam volna megvételre, mert olyan kis szerencsétlenek voltak, meg csipásak, hogy nem fogadtam volna rá, hogy egészségesek.

2016. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!