Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskám?

Miért csinálja ezt a macskám?

Figyelt kérdés
Kinti cicám van. Nyaralni szoktuk vinni ott használja az almot. Balesetet szenvedett ezért pár napig a barátomnál volt. Ott is használta az almot. Itthon viszont folyton az ágyra akar vizelni. Pedig ugyanaz az alomtálca. Sőt ölbe kéredzkedett dorombolni kezdett és jól lepisilt.
2016. nov. 3. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami történt vele, valami megváltozott. Esetleg beteg lett?
2016. nov. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Balesetet szenvedett. Fájdalmai is vannak, de barátomnál is ilyen baja volt, mégis használt almot. Ráadásul csak az ágyban hajlandó aludni. Nem tudom mit tegyek ellene.
2016. nov. 3. 01:13
 3/7 anonim válasza:

Embereknél szorongásos depressziónak mondják magyarul sokkot kapott szegény cica állat patikában kapni macska nyugtatót adj be neki először negyed adagot hátha segít alkalmazás egy hónapig majd egy hétre adj egy nyolcadik és hagyd el ...ha nem segít a negyed akkor kezdj féllel és két hetente csökkentsd az adagot ...

De embernek való nyugtató szigorúan tilos a macskák idegrendszere más !!!

2016. nov. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nyolcadik helyett nyolcadot *
2016. nov. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nemma ***** válasza:
Vagy vidd állatorvoshoz, mielőtt itt a gyakorikerdeseken talált válasz alapján valami gyógyszert adnál be neki ismeretlen emberekre hallgatva...
2016. nov. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, de csak azt mondta, biztos figyelem felkeltés, de ebből nem tudtam meg, hogy mit kell tenni vele. Fájdalom csillapítót szed. Ha nyávog egyből az alomhoz teszem, de elmegy mellette, és célba veszi az ágyam.
2016. nov. 3. 05:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor piszkított az ágyamra, amikor már nagyon beteg volt. Ha az öledben is lepisil, az szerintem rendellenes testi működésre utal, egészséges macska ilyet nem csinál.
2016. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!