Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hoz a BAK macska egeret...

Miért hoz a BAK macska egeret a kicsiknek?

Figyelt kérdés
A kicsiket én neveltem fel 1hetes koruk óta, mert az anyjuk elpusztult. Mellettük van még egy 3éves bak cicusom aki ma reggel egeret hozott a kicsiknek. Ez hogy lehet? Azt tudtam, hogy az anyacica hoz nekuk de a fiú is?!

2016. nov. 3. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kandúr
2016. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nagyon jó APA!
2016. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem számít, hogy nem biológiai apa esetleg, a szándék számít. Na, ilyenkor lehetne tanulni az állatoktól!
2016. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
OFF: Minden tiszteletem a tiéd,hogy ilyen jó ember vagy,és nem hagytad magukra a kicsiket,és egy ilyen jó ember jegyezze meg,hogy kandúr a hím macsek,nem bak! :)
2016. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetes.

Az egy háztartásban élő macskák, kutyák általában mindig családként szeretik egymást, akkor is, ha nincs köztük rokonság.

Sőt, az sem ritka például, hogy a felnőtt kandúr macska a kölyköt a hasához engedi, mintha szoptatná, holott nyilvánvalóan nincs teje, de a kicsi ugyanúgy próbálkozik és dagaszt. Nagyon erős a szülői ösztönük, olyat is láttam már, hogy kutyakölyköt, sünbabát, kis borzot tettek az anyacicához, és elfogadta.

A macskák társas lények, mosdatják egymást, összebújva alszanak, játszanak egymással...

Részemről is megy a gratuláció, amiért felnevelted a kicsiket, bárcsak több ilyen ember lenne, mint te. :)

2016. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. (Ment a zöld kéz) További kellemes estét mindenkinek.
2016. nov. 3. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Én már sokszor hallottam vidéken, hogy bakmacskaként emlegetik a kandúrt. Kérdező nem mondott hülyeséget :)
2016. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Bakmacska és kandúrkecske.
2016. nov. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálunk Erdélyben bakmacskának hívják leginkább :)) köszönöm a válaszokat :)
2016. nov. 12. 18:54
 10/10 anonim válasza:
Azèrt csinàlja mert fontosnak neki a kicsik, ez olyan mint egy "apai" ösztön, családként tekint ràjuk
2023. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!