Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova tüntek? Nem találom őket!

Hova tüntek? Nem találom őket!

Figyelt kérdés
Van egy macskám aki 3 kismacskát szült, de az eddig megszokott helyükön nem találom a kismacskákat??Mi történhetett?
2010. ápr. 28. 12:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Kövesd a nagymacskát, biztos elvitte őket máshova
2010. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Esetleg kinyírta őkt egy kandúr... :S Minek kell szaporítani a macskákat?
2010. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Megtaláltam őket :Da sarokba voltak eldugva :) De miért hordja el?:) nem piszkáltuk őket...
2010. ápr. 28. 12:43
 4/31 anonim ***** válasza:

Biztos úgy ítélte meg a cirmi, hogy nem elég nyugodt és biztonságos az eredeti hely. Ilyenkor már az is zavarja őket, ha csak néha odanézel a kicsikre. Ha nem foglalkozol velük, egy idő vissza fogja őket hozni. (De ha megint túl nagy figyelmet kapnak a kölykök, akkor újra elviszi őket.)

Ilyenek ezek :-)

2010. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. ápr. 28. 12:55
 6/31 anonim ***** válasza:
Az én macskámnak a garázsban volt a helye. Egy-két naposan bapakolta a kiscicát (csak egy született) a garázsban lévő szekrénybe, amiben volt egy rossz párna. Hiába raktam vissza a helyére, mindig visszavitte oda. Előfordul, hogy költözteti őket.
2010. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

A szomszéd kiskosárba tette a kiscicákat a betonra, naponzi mint a kisbabát. Nem értette miért tűnnek el és jelennek meg a mi padlásunkon ahova fel sem lehet menni olyan macerás, máskor meg a tetőnk és a szigetelés között elbújva... Gondolom ti is ilyenek vagytok. A macskának sötét zugokra van ilyenkor szüksége.

Ez után majd nemsokára már viheted is ivartalanítani. Sok szerencsét.

2010. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Azt akarom majd :D mikor lehet majd ivartalaníttatni akkor ivartalanítom mindet :D kis aranyosak :D
2010. ápr. 28. 13:04
 9/31 anonim ***** válasza:
furcsa... az én cicám nem hordta el a kölykeit, pedig igen sokat cseszegettük őket XD na de mindegy azóta már ki van ivartalanítva az összes
2010. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
6 hónaposan,már lehet őket ivartalaníttatni,de ne csak akard,tedd is meg!
2010. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!