Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más is van így ezzel? Nagyonis...

Más is van így ezzel? Nagyonis emberinek találom a macskámat

Figyelt kérdés
részben kinézetre, de inkább viselkedésre
2010. dec. 30. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom. Kinézetre kevésbé, de személyiségük van. Nekem 3 cicám van, mindegyik külön egyéniség, mindegyik máshogyan viselkedik.
2010. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, az egyik cicámon észrevettem én is, hogy nagyon furcsa a viselkedése. Ki nem állhatja a macskákat.

Amikor ismert kérdést teszek fel neki, akkor ha nem akarja, akkor megrázza a fejét és egy rövid vakkantásszerű hangot ad ki. Mintha azt mondaná "nem". Amennyiben érdekli az ajánlatom, akkor elindul utánam.

Amikor a számítógépnél vagyok, akkor nem elégszik meg azzal, hogy leterül elém, hogy ne lássam a monitort, hanem addig lökdösi, amíg nem reagálok. Egyszer le is lökte a monitort, de szerencsére még reptében elkaptam.

A másik cicám meg veszekszik. :-D Ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, akkor kiabálva megmondja és addig mondja, amíg úgy nem lesz, ahogy ő akarja.

2010. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kinézetre nehezen, de viselkedésre meglehetősen. Annyi biztos, hogy kommunikálnak az emberrel, vagy mindenesetre megpróbálnak, csak a testbeszédük nagyon kis részét értjük meg.

Igazából a mi Blöki macskánk konkrét szerepeket vett fel: velem szemben gyermekit, a fiammal szemben anyait (mosdatja, fegyelmezi, stb.). Ki is neveztem a fiamat kisunokámnak :)

2010. dec. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem van egy Béla nevű cicám, de ő is szintén egyéniség. Lusta nagyon, pedig még "teljesen" egészséges. És mégsem hajtja a nőstény macskákat. Egyetértek veled, némely macska intelligensebb mint néhány ember.. A kedvenc állatom, vigyázz a tiédre:)
2011. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!