Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény cicám van és ivartalan...

Patrik0611 kérdése:

Nőstény cicám van és ivartalanítás után kaptam neki valami löttyöt ami szerintem vagy antibiotikum, vagy fájdalomcsillapító. Valaki nemtudja hogy mi ez?

Figyelt kérdés

Hétfőn ívartalanítattam 7 hónapos nőstény cicámat!

Viszont bent a rendelőbe adtak szuris üvegbe valami löttyöt amiből naponta 2 egységnyit kell adnom neki és 5 napra elég.

Sajnos annyira stresszeltem hogy elfelejtettem mit mondott.

Tegnapi napon beadtam neki az első adagot de rá 5 percre mikor nyugodtan elaludt volna remegést észleltem nála.Konkrétan semmi jel nem mutattkozott arra hogy rosszul lenne mert nyugodtan pihent de úgy remegett mintha dorombolna csak hang nélkül.Így a mai napon már nem merem neki beadni mivel nemtudom mi ez és nem akarok neki ártani hisz érzékeny a kis teste.Valakinek hasonló élménye ? Esetleg ötletek? Csak holnapi napon tudom elérni addig sajnos nem és addig nem szeretném bele nyomni amg nemtudom mi ez.



2016. nov. 9. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Feltételezem van cédula a fiolán. Ha igen Google.


Ha nincs, akkor kellett bejegyzést írni az oltási könyvébe, hogy elvégezte a műtétet, stb. Az én dokim minden gyógyszer matricáját beleragasztja, amit használ, arról olvasd le a nevét és Google.


Ha egyik se, akkor kénytelen leszel várni a doki válaszára.

2016. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs rajta semmi.Oltási könyvet meg itthol hagytam, majdcsak varrat szedésénél tudja beírni.
2016. nov. 9. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok macskát ivartalaníttattam ki, sosem kaptam semmilyen löttyöt.

Ha nem volt semmilyen komplikáció akkor mi a fenènek az a lötty?

2016. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!