Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyum mostanában minden...

Anyum mostanában minden moslékot oda ad a cicámnak. Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
Megvesszük neki a prémium tàpot, mellé alust, de mostansàg mikor eszik anyum a cica nagyon cukin kunyeràl tőlle s ez tettszik anyumnak, jókat nevet s ad neki minden sz.rból egy kicsit még sütit is, francia salàtàt, palacsinta, rétes, kolbàsz, pörkölt, és még sorolhatnàm. Nem spórolàsi okokból teszi. Hiàba szólók neki mindig megsajnàlja. Mit tegyek?

#macska #moslêk #tàplàlàs
2016. nov. 12. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Macska ha nem éhes nem kuncsorog.
2016. nov. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kapja rendesen a kajàjàt, de mióta anyum minden sz.rt oda ad azóta hizik is mint a disznó
2016. nov. 12. 09:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érti meg anyukád, hogy ezzel ÁRT a cicának hosszú távon? Ha szereti és megsajnálja, akkor pont hogy ne adjon neki nem nekivaló kajákat. Próbáld ezt elmondani neki.
2016. nov. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg azt is tedd hozzá hogy elhízik a macska és beteg lesz.
2016. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Macska ha nem éhes nem kuncsorog."


Jaj, dehogynem!:)

Ha a reggeli etetés után egy órával nekifogok főzni, a cicc rögtön megjelenik. Még a szomszédból is hazajön. Ott áll két lábon, mind egy kecske, és kéri a husit.


Kérdező, nem lesz semmi baja a ciccnek, ha anyukád ad egy-egy falatot ebéd közben neki. Nem fog elhízni tőle. Legyél kissé rugalmas. Nem mindig az a jó, ha mereven betartjuk a szabályokat. Állattartásban sem.


Lányomnak 3 macsekje van. Az egyik csak szárazat eszik, őt nem érdekli, ha mi az asztalhoz ülünk. Sovány, de egészéges.


A másik mindenevő, ő nagyra nőtt, érdekli a mi kajánk, de ritkán eszi meg.


A harmadik már terítéskor felkuporodik a székre. Őt minden érdekli, a sütit kivéve, de a palacsintát szereti. És a fagylaltot. Ott ül a lábamnál, és néz, miközben eszem. Neki kell adni pár falatot, de az nem mennyiség, csak amolyan nasi.


Ő is egészséges, pontosabban ő az, akit csak kötelező oltásokra kell vinni a dokihoz. Hét éves.

2016. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
"minden moslékot oda ad" " ad neki minden sz.rból egy kicsit" Nem mondom, jó véleménnyel vagy anyukád főztjéről. Te is abból a "moslékból", "sz.rból" eszel:
2016. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*: helyett ?
2016. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 te totàl hülye vagy! Én nem macska vagyok! Cicàknak tilos a süti csoki palacsinta. A kanàridat is oldalassal eteted? Mert cukin kéri?
2016. nov. 12. 23:35
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező kedves! Te aposztrofáltad az ételeket úgy, ahogy. Ha a macska anyádtól moslékot kap, nyilván Te is. Ennyi.
2016. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sztem nem ez volt a kérdés hogy moslék vagy nem. Nyílván azért írta így mert emiatt haragszik az anyjára. Abból gondolom ezt mert akkor én is így fogalmaztam volna :D

Rászokott a macska hogy mindig kap ha megy kunyerálni és ez anyud hibája. Ha nem sokat ad neki pl naponta 3-4 alkalommal 1-2 falatot az nem vészes de ha többet akkor szólj rá hogy a macska nem fogja megélni a 10 éves kort.

2016. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!