Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért öklendezik csak úgy...

Miért öklendezik csak úgy magától a macskám?

Figyelt kérdés
bő 1 hete hoztam haza a meglévő macskám mellé egy új kiscicát. Azért, hogy ne legyen egyedül alig 1 hét alatt össze szoktak és már játszanak. játszás közben ha nagyon megszorítja a kicsit utána meg mosdatja. Innen gondolom azt hogy a kiscica idegen szőre be kerül a nyelő csövébe és az irritálhatja. De csak öklendezik tőle naponta 6-7 alkalommal. A saját szőrétől még egyszer sem csinált ilyet a másfél év alatt. Adtam neki szőr oldó pasztát igaz alig 1 napja adom neki és ugyan úgy öklendezik. pár napot várok hátha hat ha nem elviszem orvoshoz. Mert szerintem nem normális.

2016. nov. 13. 09:59
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Az enyém is szokott ilyen öklendezést csinálni. Szerintem ez teljesen normális. Mi kertes házban lakunk és a cicánk csak egy bizonyos füvet rágcsál és utána kezdi az öklendezést. Ilyenkor a fűvel együtt kijön a meg nem emészthető dolgok. Rengeteg szőrszál és egér vagy valami más állatból származó maradványok. Szerintem ők így méregtelenítenek.

2016. nov. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!