Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Depressziós a cica vagy csak...

Depressziós a cica vagy csak lusta?

Figyelt kérdés

Egy hónapja van macskám, utcán talált cica, állatorvos szerint kb 1 éves lehet. Nem tudom előtte hogy lehetett tartva, mindenesetre nagyon gyorsan megszokta, hogy csak benn van a lakásban. Úgy tűnik jól érzi magát, viszont olyan lusta, hogy az már gyanús. Amíg dolgozom, egész nap alszik, amikor hazaérek, jön utánam mindenhová, utána lefekszik mellém, miközben a gép előtt ülök vagy olvasok, és megint alszik. Aztán este van egy 10-15 perces játék, de utána megint kidől, és alszik reggelig. A régi cicám volt hogy felébresztett éjszaka, na ő nem, mindig ugyanúgy találom reggel az ágy végében, ahogy este hagytam. :D

Normális hogy egy macska ennyire lusta legyen? Már az is eszembe jutott, hogy depressziós az új hely miatt, azért ilyen, de amúgy meg úgy tűnik jól érzi magát, eszik, dorombol, stb. Szerintetek? Ugye nincs baja?


2016. nov. 14. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Élvezi a meleg, kényelmes otthont :) Egyébként ha megfigyeled, nem alszanak ám, csak úgy tesznek. A szemük mm-nyire nyitva, figyelnek a környezetre. Látni azt is, mikor alszanak valóban, mélyen. Enyém pl. olyankor teljesen lazára engedi a farkincáját, halkan horkol stb.
2016. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki egy excel feladatot és jól lesz... én minden tudásomat átadtam.
2016. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, vannak lustább macskák, úgy tűnik a tiéd is ilyen. A leírás alapján nekem nem tűnik depressziósnak.
2016. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is horkol meg dunnyog a cicam, ha alszik :). nem hiszem, h baja lenne, az esti jatekossaga is arra utal, h minden rendben.
2016. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!