Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám kinti cica de...

A macskám kinti cica de mindig bentvan és velünk alszik és melegedik régebben mindig nyávogot mikor ki akart menni most pedig nem pár napja a fürdőkádba pisil illetve kakik miért van ez és hogy lehetne leszoktatni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Lehet fázik. Csinálj neki egy alomtálcát. Illetve vegyél, keress otthon valamit. Vegyél bele almot. Lehet, hogy szeretne beköltözni teljesen. Most mondd meg, milyen iszonyat idő volt ma délelőtt is, (nálunk az volt Kelet-Mo, orkánszerű szél), és éjjelre hószitálást láttam. Biztos fázik a hátsója odakint és a kád hasonlított legjobban a leendő alomtáljához.
2016. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Érdemes lenne macskaalmot tenni tenni, mondjuk a fürdőszobába. Gondolom, nem nagyon vágyik ki ebben az időben, ezért próbálta bent megkeresni az ideális helyet. :) Ha tesztek neki almot, abba fog menni.
2016. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is csak éjszakára jönnek be a macskák ősztől tavaszig. Nyáron nem hajlandóak benn aludni.

Kitettem egy alomtálcát az előtérbe és maguktól elkezdték használni. Nem is kellett tanítani. Egyszerű spar-os almot szórtam bele két zsákkal.

2016. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem benti es ha tiszta alom is van, neha ha olyanja van, akkor a csapba pisil. biztos jol erzi magat a melegben a cicusod, tenyleg erdemes neki egy alomtalca.
2016. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!