Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fotelt hogyan tisztíthatom...

Fotelt hogyan tisztíthatom meg, ha a macska rápisilt?

Figyelt kérdés

Milyen tisztítószert ajánlanátok? Vanish kárpittisztító jó? Volt pléd a cica alatt, az felfogta a vizelet jelentős részét. Inkább csak nedves és büdös a fotel, nem vészes, de muszáj kezdeni vele valamit. Furcsa, mert nem jelzett a macska, hogy ki akarna menni és elvégezni a dolgát (végig vele voltam), egyébként mindig jelez.


Köszönöm szépen a segítséget!


2016. nov. 14. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ecettel szoktam. Nem árt a huzatnak, fertőtlenít és a szagot is eltünteti. Pisi és kaki esetében is bevált.
2016. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Többet ér, mint a vegyszerek és olcsóbb is. De ne szivacsot használj, hanem puha kefét. A szivaccsal átitathatod a bútort, a kefe csak a felületet tisztítja.
2016. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mennyit ér a tisztítás ha átázott a huzat, mert akkor valószínűleg a szivacs is pisis lett, de hát majd megszárad egyszer.
2016. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem lett vizes, a pléd felfogta saccra a 95%-át. Csak nedves, illetve büdös. Szerintem időben kaptam el.


Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor meg is próbálom az ecettel :)

2016. nov. 14. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!