Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy kell megfogni a macskát?

Hogy kell megfogni a macskát?

Figyelt kérdés
Eddig még nem nagyon mertem felemelni.Egyszer az alkaromat a hasa alá raktam és így vettem fel az ölembe.De nem tudom,hogy neki ez nem kényelmetlen e.Vagy mi a legjobb technika,hogy felvegyem az ölembe vagy a nyakamba?Hogy neki is kényelemes legyen.

2016. nov. 15. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy veszem fel mint egy kisbabát.
2016. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A két mellső lába alatt, a "hónaljánál" emeld meg az egyik kezeddel, másik kezed pedig tedd a hátsó lábai alá.
2016. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Egy vékony macskát megfogok a mellső lábai alatt és kész, bár egy kövér is simán bírná szerintem. Ha baja van, úgyis szól, macska. De inkább dorombolni szokott, kivéve Szilvesztert (másoknál Panda), aki valamiért nem szereti, ha felveszik. Tuti kényelmesen fogom, gyorsan felemelem vaskos, nagy testét és onnantól szépen alá van támasztva rajtam, de nem szereti.

A macskának elég sok minden kényelmes, ennyire nem kell aggódni miatta, ha nincs rá speckó ok (egy frissen műtöttet én se kapnék fel, nagyon kövérnél is neccesebb az extra súly miatt).

2016. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hóna alá nyúlsz, másik kezeddel pedig a hátsó lábait támasztod meg.
2016. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!