Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám 2hónaposan kapta...

A kiscicám 2hónaposan kapta az első kombinált oltását, majd 3hónaposan a második kombináltat, mikor vigyem legközelebb oltásra?

Figyelt kérdés
A neten többféle oltásprogram is van, így nem tudom eldönteni.

2016. nov. 28. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A doki nem mondta !?
2016. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost és kérdezd meg. De szerintem ha nem kijárós akkor sok mást nem kell egyelőre kapnia. Ivartalanítás lesz legközelebb esedékes, akkor kérdezz rá.
2016. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem mondta a doki. :( Benti cica de nyugodtabb vagyok, ha minden oltást megkap. Úgyis vinni szeretném jövő héten a dokihoz (A szomszédban van egy bolhás-kijárós-oltatlan!!! cica. Lett bolhakezelve, de elutaztak a szomszédok, így én etettem a cicájukat. Félek, hogy hazahoztam a bolháit, mert szegényke olyan kis magányos volt, nem tudtam nem megszeretgetni.)


Ha nem lett bolhás a cicám megkérdezem, hogy mikor kapja a következő oltást de nem szeretném, ha hülyén jönne ki a kérdésem vagy kinevetne, hogy még ezt sem tudom.


Az ivartalanítást kérdeztem. Azt mondta, hogy 6-7hónaposan ezt megejthetjük (fiú cica) most lesz 4 hónapos, szóval az még 2 hónap.

2016. nov. 28. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon lelkiismeretes gazdi vagy, de azért ne vidd állatorvoshoz a cicát, hogy megállapítsa, bolhás-e. (Hacsak nincs kidobnivaló pénzed.) Nyisd szét több helyen a cica bundáját. Ha nem látsz benne kis fekete pöttyöket, azaz bolhaürüléket, illetve mászkáló bolhát, akkor nem bolhás.

Oltást valószínűleg egy év múlva kell csak újra kapnia, de erre telefonon is rákérdezhetsz a dokinál.

2016. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Átvizsgáltam a szőrét. Nem láttam benne kis fekete pöttyöket, de elég vastag a bundája. Köszi a válaszokat, akkor csak telefonálok. :)
2016. nov. 29. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!