Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap kaptam egy kiskutyát,...

Tegnap kaptam egy kiskutyát, és sír, ert sztem nem tudja hogy hol van az a pont, ahova pisilhet. Hogy kéne odaszoktatnom, mondjuk az újságra, amíg meg nem kapja az első kombinált oltását, és eljön a tavasz?

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idős?


az anya nyalogatással szokta stimulálni a kicsiket a vizelet és széklet üritésre... probáld meg hogy egy lanygos vattával törölgeted a pociját az ujságpapirnál

2012. dec. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj meg egy pisilést, akárhová megy is nem szabad leszidni mert nem tudja hogy oda nem szabad, itasd fel ronggyal vagy papírral, és tedd a kiszemelt WC helyre. Az előbbi helyet meg alaposan takarítsd fel hogy többé ne vonzza oda a szag. Nem fog előszörre a közepébe pisilni de nagy dícséretet ha már majdnem.

Meg aztán az anyja/testvérei is hiányozhatnak, attól is sírhat.

2012. dec. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!