Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki ismeri ezt a terméket:...

Valaki ismeri ezt a terméket: Gimpet Malt Soft Extra paszta? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2016. dec. 3. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szőroldó, enyémek nem szeretik.
2016. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szőroldó paszta, imádja a cica. Tényleg hátul jön ki vele a szőr. Plusz extra: lagyítja a székletet. (pl ha sok száraztápot eszik a macska, vagy valamiért szorulása van).

Olcsóbban beszerezheto neten, mint boltban, a nagyobb kiszerelést szoktam venni itt (www.zooplus.hu), persze kipróbálni elég a kicsi.

Jó minőségű.

2016. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Anyukám 12 éves macskája gyakran hány szőrt, ez megoldás lehet rá? (Jó minőségű tápot eszik)
2016. dec. 3. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ez nekünk bevált. Nagyon tudom ajánlani.

Volt nemrég egy időszak, amikor szőroldó tápot vettem neki, de sajnos kimérőset állateledel-boltban. Amiről akkor is az volt a véleményem, hogy ott van a harminc kilós zsák táp kibontva már legalább két hónapja neki, mert apránként adja el a csávó, és oxidálódik és romlik, csak éppen akkor vagy két hónapig úgy jött ki nekem a lépés. És akkor emellé a cica még fűtablettát evett (azt amúgy szokott, mert szereti, csak mint kiderült, a szőr-dolgot önmagában nem oldja meg). Ennek az időszaknak a vége egy hatalmas kihányt zöld (!) szőrcsomó lett, majdnem elájultam.

Akkor nagyon gyorsan visszatértem a pasztára. És ugye fenti történetben szerepelt a szőroldó táp, ami az égvilágon semmit nem csinált a macskának, mint az a végeredményből kiderült. Azt se vettem többet. Ráadásul Royal Canin volt. Nem tudom, más mit tapasztalt vele.

Másfél éves a cica, és ez kb. három-négy hónapja volt. Kölyökként egyszer talán volt egy ilyen picike szőrhányás, amúgy soha semmi.

Én nagyon tudom ajánlani ezt a pasztát.

Egyébként úgy működik, hogy a gyomorban lévő szőrszálakat bevonja egy vékony réteggel, amitől aztán azok nem tudnak összetapadni (szőrlabdává), és hátul tudnak távozni természetes úton. Malátapaszta, tehát valami ilyesmi kence, nagyon jó illata van, amúgy gusztusos az egész.

Fressnapfben van kis tubussal kb. hatszáz forintért, ha ki akarjátok próbálni, és az van a közelben, mert nem minden macska szereti.

2016. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor jövőhéten veszek egy 50 grammosat kipróbálásra, remélem ízleni fog neki. :)
2016. dec. 4. 12:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, az új neve GimCat. De mind a kettő ugyanaz. És ettől eltekintve ugyanaz maradt a csomagolása.
2016. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én cicám jutalomfalatként kapja, annyira szereti. 3 év alatt egyszer hányt csak szőrlabdát.

3 hónapos kora óta van nálunk a cica, azóta ezt kapja.

2016. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megérkezett, de sajna nincsenek oda érte... :( azért megpróbálom hozzászoktatni őket, legalább egy tubus erejéig. :D egyelőre még idegenkednek tőle, bezzeg a kutyának ízlik :)
2016. dec. 9. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az ujjamra teszem, és onnan nyalogatja el. Ha a kajájára teszem, nem eszi meg, de én ezt a nyalogatós módszert kezdtem magamtól, nem tudom, miért, nem volt különösebb oka. Próbáld meg úgy. Kicsit dugd az orra alá, hogy belenyaljon, vagy érintsd hozzá. Hátha megszeretik.
2016. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!