Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan csinálhatnék különleges...

Hogyan csinálhatnék különleges karácsonyt a cicáknak?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam abban hogy csinàlok nekik cicàs karàcsonyfàt de ötletem sincs mivel díszítsem.Aztàn szeretnèk ajàndèkokat venni nekik de nem tudom mit lehetne venni nekik...Vajon minek örülne egy cica?

Az egyik 10 èves,a màsik 5 a harmadik 7 hónapos.


21/N


2016. dec. 5. 02:53
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Én ajánlom a macskamentát, attól biztosan boldogak lesznek a cicák;) Esetleg vehetsz egy kicsi lézert, azt nagyon imádják a cicák, vagy valami különleges konzervet is szerezhetsz. Ha van régi pulcsid abból csinálhatsz nekik kiságyat:)

[link]

2016. dec. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
36%

Te jó ég!

Az állatnak nincs intellektuális felfogása. Körülbelül lesz* rja, hogy te megleped-e, vagy sem, mert képtelen felfogni. Ösztönlény. Ha anélkül is hajlandó vagy őket "meglepni", hogy ők ezt ne érzékeljék, akkor a kaja mindig egy nyerő választás.

2016. dec. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Hát, igen. A kor sokszor egyedül jön!
2016. dec. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves, hogy ezen gondolkodsz. Én a zooplus-on most rendeltem különböző száraz és nedves macskaeledelt, és került bele ünnepi menü is. Az én macskáim idősebbek, komolyabbak, a macskamentás játéktól sem hatódnak meg, legfeljebb ha olyan passzban vannak, beviszik az ágyukba. A gyomrukat viszont nagyon szeretik.
2016. dec. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

"Te jó ég! Az állatnak nincs intellektuális felfogása..."


Uram Teremtőm! A kérdező ajándékozni akar, nem pedig megtanulni az állatok nyelvén, hogy kereszténységre tanítsa őket! :D


Az állateledel jó ötlet, én valami luxuryt vennék belőle.

2016. dec. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2%

A macskának nem jó váltogatni a tápját, mert válogatós lesz tőle, aztán majd veheted neki a luxus tápot egész évben:S

Inkább a családodnak / barátoknak készíts valamit, aminek örülnek, a macskákat meg simogasd meg és kész - én igazán szeretem a macskáim, de szerintem nem szabad emberként kezelni őket, mert nem emberek, és ez csakis bajok forrása lehet.

2016. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél valami pici műfenyőt a cicákról készült fotókat hivasd elö, ragazd rá egy karton papirra majd vágd körbe s egy cérnával átfüzve akazd a fára igy lessz rolluk diszed a kis fa alá szorhatsz jutifalit szaloncukor helyett. Kis szép tálkákba vehetél gourmit goldot ami torta forma alakba tálalsz. Macskagyökeres párnácsákkal meg jol betéphetnek a buli végén :-)
2016. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

#2 Nagyon "intelligens" válasz.

A cica, kutya igenis érti a szituációt, ha ajándékot kap.

Nyilván nem azt, hogy mit ünneplünk karácsonykor de az ajandékozást megérti és tud neki örülni

Aki szerint az állatok hülyék az miért tart otthon állatot, meg miért ír ide?

2016. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!