Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy lány és egy fiú kiscicának...

Egy lány és egy fiú kiscicának keresek nevet, ötletek?

Figyelt kérdés
Sima házicicák,foltosak a foltok csíkosak.Egy lány és egy fiú van habár mi csak a kandúrkát tartjuk meg.Mi legyen a neve? Magyar nevek annyira nem tetszenek szóval inkább valami angol,német vagy japán kellene vagy valami más,legyen aranyos és különleges név :)

2016. szept. 4. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

GOOGLE!


Megnyitod, és ezer cicanevet kifog neked dobni. Vagy nézz a macskádra és tudni fogod a nevét..

2016. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szóval macska kategóriában még annyira sem kreatívak az emberek mint a kutyáknál...kössz a semmit.
2016. szept. 4. 12:36
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

Bocsika, de ezek szerint te sem vagy kreatív ha annyi eszed nincs, hogy megnyisd a googlet, és kikeress onnan egy nevet ha már arra sem vagy képes, hogy magadtól adj neki nevet.

Ennyire csak tényleg a lusta, ostoba emberek viselkednek.

Több ezer név van, mégis mit vársz? Hogy felsoroljunk egy csomó nevet?n Milyen lúzer ember lehetsz..

2016. szept. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ebben a kategóriában mindenki ilyen tuskó? Vagy én vagyok olyan szerencsétlen hogy kifogtam az egyetlen idiótát? Miért ne kérdezhetnék meg másokat? Lehet hogy ők tudnak olyan nevet ami tetszene nekem. A másik hogy nem fogom feltétlen a válaszokban megadott nevekkel elnevezni a cicámat...
2016. szept. 4. 12:41
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindenki tuskó, én sem vagyok az! De az ember ki akad ha valaki annyira lusta, ostoba, hogy egy egyszerű dolgot nem képes megcsinálni. Mint például nevet adni egy állatnak. Ráadásul annyi esze sincs, hogy felfogja: Az állatnak mindegy milyen nemzetiségű nevet adsz, legyen az magyar vagy japán. Az állatok a hangzásra figyelnek, és nem a névre. Így nevezheted lököttnek is vagy gyere ide takaródj-nak is, akkor is figyelni fog.

De úgy látszik a kérdezők is egyre tuskóbbak vagy csak én fogtalak ki..

2016. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Na itt be is fejeztem, mert ennyi elég is volt belőled. Na menj anyucihoz, és kérd meg, hogy adjon ő nevet mert neked kevés eszed van.
2016. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Neked mi bajod? Kötözködj már mással, igen rengeteg név van ez is a gond...nem tudok választani viszont ha ajánlanak akkor leszűkül a kör. A magyar nevek nem tetszenek és tudom hogy a macska nem tudja milyen nyelvű a név de hol írtam én ilyesmit?? Annyit mondtam hogy a magyar nevek nem tetszenek viszont más nemzetiségű nevek jöhetnek.... na mind1 hülyékkel nem vitatkozom és nem pazarlom rád az időm....
2016. szept. 4. 12:49
 8/13 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok ezekről a nevekről? Noah, Niruu, Theo, Yoshi
2016. szept. 4. 12:58
 9/13 anonim válasza:

Mr. bajúsz

Mrs. bajúszné

2016. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nekem tetszenek azok a nevek amiket írtál én például az egyik cicámat Dzsepinek neveztem. Dzsep-Dzsep...
2016. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!