Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért büdös a macskám szája?

Miért büdös a macskám szája?

Figyelt kérdés

A macskám szája dögszagú és nem azért mert ojat evett hanem valami mas miadt. És ha egy picit hozzáérek az állához, szájahoz akkor fáj neki. a

száraz macskakajat meg se bírja enni. Nem tudom kinyitni a szájat hogy megnézzem hogy a fogaival van valami de mikor ásított akkor nem láttam semmit hogy mitöl lenne. Szerintetek mi lehet a baja? A valaszokat előre is köszönöm. Ja és a sajat macskait sem engedi a közelébe morog meg fúj rájuk gondolom fél hogy megütik vagy valami 😢



2016. dec. 11. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy valamelyik foga fáj, ezért nem eszi a tápot se. Vidd el orvoshoz.
2016. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerinem ingyulladás,de dokihoz el kéne vinni.
2016. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fogkő, emiatt kialakult fogínygyulladás, illetve foggyulladás. Nagyon fájhat már neki.

Ilyenkor el kell vinni állatorvoshoz, ahol altatásban kezelik (fogkövet leszedik, gyulladt fogat/fogakat kihúzzák, és kap antibiotikumot is). Előre jelentkezz be az altatás miatt, előtte egy nappal nem ehet a cica semmit, és 6 órával előtte nem is ihat.

2016. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Holnap vidd el dokihoz, s kezeli, ad időpontot ha valóban altatni kell, enyémnek is büdös volt a szája s fájt neki,másnap el vittem kiderült ingyulladás,arra kapott kezelést pár nap alatt helyre jött,fogköve nem volt sem rossz foga
2016. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És menyibe kerül?
2016. dec. 14. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Még mindig nem vitted el? Attól függ mit kell vele csinálni. 2-3000 kb.
2016. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kétezret kért a doki, én irtam, hogy az én cicámnak is volt már ilyen.
2016. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm holnap elviszem
2016. dec. 14. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!