Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti halottatokmár cica szitterő...

Ti halottatokmár cica szitteről? Ez nekem új, megmosolyogtam a hirdetést. De lehet jo dolog.

Figyelt kérdés

2016. dec. 11. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Kutya sitter voltam, 90 ezret kerestem 4 hét alatt vele.
2016. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az komoly!!!
2016. dec. 11. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Napi 7 órában vigyáztam a kutyákra.

Ez alatt kettő séta, 30-30 perc max és feszegetni kellett őket. 4x5 perc.

Azért kértek meg mert az egyik kutya szült, utána arra kellett figyelnem és a picike.


De amúgy tvztem, neteztem, aludtam :D azt ettem a hűtőből amit akartam.


Imádom a kutyákat, plusz ligthos munka, ha ezt munkának lehet hívni.

2016. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem feszegetni, fésülgetni :D
2016. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az igen, király!

Az az értelme, pl. ha elutazol több napra, nem viheted magaddal a cicát. Gondolom általában itthon mindenki rokont kér meg erre, vagy barátokat. Mondjuk szerintem első a megbízhatóság, ha megkérsz valakit. Aztán ismeretségi foknak megfelelően honorálod.

Amúgy biztos nem rossz.

2016. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó, hogy van ilyesmi, bár nem tudom elképzelni, hogy rábízzam valakire a teljesen antiszociális macskámat :)

Már gondolkodtam azon, hogy mi lenne, ha mégis el kellene tőle válnom néhány napra... Még nem tudom. Valahogy nem lenne képem egyetlen ismerőst sem megkérni, hogy "gyere már el naponta kétszer és szedd ki az alomból a macskapisit és kakit.

De ha találnék egy rutinos cicaszittert, alkalomadtán talán rábíznám a cicámat.

2016. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mielőtt lett saját macskám két mufurc macskának voltam a macskasittere - ingyen. :) egy barátnőmnek segítettem, amíg külföldön volt.


Én is beszéltem már egy barátnőmmel, aki macska őrült, de albérletbe nem vihet. Ha én elutazok, ő fogja gondozni az én cicám. :)

2016. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hol van ez a hirdetés? Engem érdekelne.


Egyébként gond tud lenni, hogyha vkinek pl. a munkája miatt el kell mennie egy-két hétre és nincs aki bevállalja a cicát. Én ingyen szoktam vállalni barátoknak.

2016. dec. 13. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A jófogáson van fent. Cica szitter
2016. dec. 13. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!