Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Titeket is néz a macskátok...

Titeket is néz a macskátok evés közben?

Figyelt kérdés
Minden evésnél ott van az asztalnál, hiába adok neki is akkor, vagy hiába evett már előtte. Leül és bámul, követi a tekintetével a villa útját. Annyira baromira idegesítő. Ha csúnyán ránézek, akkor elfordul vagy lenéz, de aztán folytatja. Van, hogy az asztalhoz is odaül vagy felugrik.

2016. dec. 15. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A macska nem tehet róla, genetikailag így működik mind. Ami már megvan, oké, de az újabb zsákmányszerzés lehetőségét kényszeresen figyelnie kell. Ez nem telhetetlenség, egy macskának készülni kell arra az esetre, ha két hétig nem jut evéshez, és kinn van a mínusz húszban.

Ha zavar, fogd meg, azt rakd át másik szobába, míg eszel.

2016. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:
100%

Az enyém még simogat is a mancsával. Sőt, volt egy cicám, amelyik leült a hűtő elé és azt simogatta. :D Nyilván nem a simogatás volt a célja, csak jelezte, hogy nyisdmá ki és aggyááá kaját, hiába van tele a tál meg a has is.

Engem egyáltalán nem zavar, ha néznek. :) A kutyám is szokott, hatalmas szemekkel bámul, nagyon igézően.

Szeretnek enni, ennyi. Ezért aztán ne haragudj rá.

2016. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Szerintem nagyon aranyosak. :) Én mindig adok nekik pár falatot ilyenkor.

Max. azt nem szeretem annyira, amikor felugrik az asztalra, és próbálja elvenni tőlem. Ha arrébb rakom, akkor meg ő is arrébb megy és folyton követi a kaját. De ez is vicces inkább.

2016. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy dbig nézi, de gyorsan megunja (kb 5 perc). Nem nagyon érdekli az ember kaja.


A zuhanyzásomat viszont végignézi, bármeddig is tartson, ott ül és meredten bámul, néha felmászik a szennyes tartó tetejére is, hogy jobban lásson. :D

2016. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 piriiiii ***** válasza:
100%

Mondjuk én azt nem engedem, hogy az asztalra másszon (bár megteszi...).

Micsoda perverz macskád van, utolsó. :D

2016. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!