Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Stressz okozhat étvágytalanságot?

Stressz okozhat étvágytalanságot?

Figyelt kérdés
Mostanság kevesebbet eszik a cicám,picit fogyott is, más változást nem látok rajta. Kb azóta van ez mióta be engedtünk két kóbort etetni oda ahol idáig csak ő evett, lehet ez is oka? Ivartalanított kandúr,oltott.

2016. dec. 22. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen tápot eszik és mióta? Hosszú távon a változatlan táp unalmas lesz neki, én folyamatosan 3 tápot váltogatok, hogy ne unják meg.

A cicák érzékenyek, kisebb fájdalom hatására is lemondanak az ételről. Fogaival minden rendben? Szájüregét, nyelőcsövét, garatját én megnézetném dokival, kóbor cicától bármilyen tályog, fertőzés kerülhetett rá.

Nem gondolom, hogy a stressz, inkább valami nem látható egészségügyi problémája lehet. Nem tanácsos rendben tartott cicákat kóborokkal összeengedni, élősködőktől elkezdve fertőzéseken át bármit összeszedhet, hiába az oltás meg a csöpögtetés...

2016. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen igazad lehet,elviszem ma dokihoz, többet nem engedem össze öket.prémium tápokat kap váltogatva,de most alig eszik
2016. dec. 22. 15:16
 3/4 anonim válasza:
Sajnos valószínű, hogy összeszedhetett valamit a másik cicáktól :( De amúgy a stressztől is lehet más esetekben, pl. kisbaba születik vagy új ember költözik a lakásba, gazdaváltás, költözés stb. Mindenképp az orvos tud biztosat mondani.
2016. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Tegnap elvittem, kiderült, hogy van egy kis ingyulladása, kapott rá gyulladás csökkentöt meg b6 vitamint, ma sem az igazi de már javul a helyzet többet evett
2016. dec. 23. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!