Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított macskának...

Ivartalanított macskának tényleg nem mindegy milyen étkezést biztosítunk?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 21:12
 1/7 anonim válasza:

Ja, mert ha nem adsz neki mandragóra gyökér párlatot akkor elpusztul

Az én lány cicám tavaly volt ivartalanítva, kedvesebb, és felszedett magára egy kis súlyt

2016. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én pont ugyanazt adom neki, mint a műtét előtt. Lány, nem hízott, pont olyan, mint előtte.
2016. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
68%
Elméletileg könnyebben híznak ivartalanítás után. Én is gondoltam már rá, hogy megnézem egy normál és egy sterile táp összetevőit, hogy mi a különbség. (Az én cicám tavasszal lesz ivartalanítva, errefelé csak 10 hónapos kortól vállalják.)
2016. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is az egyik nőstény macskám másféléve ki lett ivartalanítva. Az állatorvos még csak meg sem említette azt hogy más étrendet kellene ezután bevezetni nála. Mi ugyan azt adjuk neki most is mint azelőtt. Tápot, húst, tejet. Neki nincs tőle semmi baja.
2016. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én biztos nem fogom kidobni a két kiló royal canint, mert a macska ivartalanítva lett. De én eddig is kimértem neki a napi adagot, és teljesen normálisan fejlődött, ha hirtelen nem kap sokkal többet, kétlem, hogy egyik napról a másikra csak úgy elhízik. Ha dagadni kezd, majd kevesebbet kap.
2016. dec. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nőstény macskánál nem kritikus, max a súlyára kell figyelni. Kandúrnál előfordul, hogy ha egyébként is hajlamos rá, akkor húgyköves lesz. Ez nem játék, durván 48 órán belül halált okozhat, azonnali orvosi ellátás kell ilyenkor. Kis odafigyeléssel gyorsan észre lehet venni, mert ilyenkor a cica nem tud pisilni és ettől egyre idegesebb lesz, egyre többször próbálkozik, szóval nem lehet nem észrevenni. Van speciális táp, amivel ez megelőzhető.
2016. dec. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém ivartalanított, és ugyanúgy 5 kiló, mint előtte. Mielőtt azt mondanátok, hogy az rengeteg, nem az, mert nagytestű fajta.
2016. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!