Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem tud az alomtálba...

Miért nem tud az alomtálba célozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy fiú cicám,1 éves és ivartalanított,aki már közel 1 hónapja pisiléskor nem a tálba pisil,hanem mögé engedi,és olyankor azért megy mellé,mert állva pisil,de nem minden pisiléskor,csak mondjuk minden harmadik alkalommal.


2010. máj. 3. 20:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

09:33

Ez undorító!

Képzelem, milyen neveletlen lehet a macskád.

Ha becsuknád a fürdőszobád ajtaját, elhagyná ezt a gusztustalan szokását.

2010. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hát ez a mosdókagylós sztori tényleg nem semmi :)

Én viszont már megőrülök lassan.Előbb jöttem haza melóból ás már megint tök üres a tál,viszont alatta,mögötte,a tál peremén,a mosógép oldala,a fal tiszta pisa.

Tuti direkt csinálja!

És amikor neki állok takarítani,oda ül és nézi,gondolom jókat derül magába a kis mocsok :)

Hogy lehet ilyen béna,hogy ami eddig hibátlanul sikerült neki,azt most elfelejtette,hogy kell.

2010. máj. 5. 21:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Próbáltad már belenyomni az orrát?
2010. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy bosszúból csinálja, mert magára hagyod.

Vegyél mihamarabb egy macska wc-t! Sokkal praktikusabb.

Nem értek egyet azzal, hogy ha 1x belepiszkol, akkor már nem megy bele többet, amíg ki nem takarítod. Nekem 3 cicám van, és naponta 2x takarítom a macska wc-t . Még nem volt olyan probléma velük, hogy mellécsináltak volna.

2010. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

23:36 Ez nem egyetértés kérdése. Én lennék a legboldogabb, ha nem lenne a cicámnak ilyen finnyás kis orrocskája.

És ez így van ha egyet értek vele, ha nem.

2010. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Egy nősténymacskám csinálja ugyanezt, kb. 3/4-ed éve. Neked sikerült azóta valami megoldást találni erre? Nem mindig csinálja, és nem vagyok teljesen biztos abban, hogy az alom leterheltségével közvetlen kapcsolatban lenne. Másfél évig olyan volt, mint a kisangyal... Kezd eléggé bosszantó lenni!
2013. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!