Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért isznak sokat a kinti...

Miért isznak sokat a kinti cicáim?

Figyelt kérdés
Van két kinti és három benti cicám, minden nap azért több órára be vannak engedve reggel és este is,hogy melegedjenek egyenek de ők ketten többet isznak mint a bentiek,miért? Amugy egészségesek.

2017. jan. 2. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Mert szomjasak.
2017. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam,hogy a kinti macskákban van egy olyan ösztön,mint a nagymacskákban,hogy nem tudják mikor ihatnak legközelebb,ezért egyszerre minél többet akarnak...nem tudom mennyire igaz...
2017. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokan nem tudják, hogy a hidegben is ki lehet száradni, nem csak a hőségben. Ahogy az ember lélegzik, párologtat, ez látszik is a hidegben, ahogy a pára jön a szánkból. Ez folyadékveszteséggel jár, ezért isznak többet.
2017. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is ilyesmire gondolltam. Ment a pacsi.
2017. jan. 2. 16:50
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 #3köszi
2017. jan. 2. 16:52
 6/8 anonim válasza:

En pont ma voltam orvosnal, es kerdeztem ezt is. Azt mondta h az a macska amelyik sokat iszik (vagy tobbet mint idaig), veseproblemas lehet.

Persze lehet hogy ez a kintiekre nem vonatkozik, csak jo ha tudod, ha a bentieknel elojon ez, akkor lehet orvoshoz kene fordulni. :)

2017. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is,én is gondolltam ilyesmire aggodtam is, de csak a két kinti iszik sokat most télen,de ugrálgatnak jol vannak remélem totál ugy tünik
2017. jan. 2. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:

A kinti cicák többet mozognak, így nem csak kalóriából kell nekik több, hanem vízből is.

A macskák vizelettel jelölnek is, ha elcsámborognak, amihez kell az utánpótlás. Főleg, ha fiúk és ivarosak.

2017. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!