Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen bolhairtót/bolha...

Milyen bolhairtót/bolha elleni szert vegyek a macskára?

Figyelt kérdés
kinti cicus, és nem sokára kicsinyei születnek. a kicsikre van valamin szer?? persze majd 1-2hónapos korukra..
2010. máj. 5. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Az anyacicának lehet bolha-kullancs elleni nyakörvet illetve cseppet venni.

ilyenek vannak belőle: [link]


a kölyköknél ilyen srpayt lehet használni akár már 2 napos kortól:

[link]

2010. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

óóó köszönöm:)

nem szeretnék nyakörvet,mert elég sok rosszat hallottam:S

2010. máj. 5. 15:15
 3/5 hell-ikon ***** válasza:

Bizony - bizony, macskára nyakörvet nem ajánlott...


Nem is értem miért nem jutott eszükbe a gyártóknak, hogy "biztonsági" nyakörvet készítsenek macskáknak ami, ha pl. 3 kilós húzó terhelés alá kerül, akkor elszakadjon.


Hehe, mindjárt megyek és bejegyeztetem az ötletet és majd jóóóól meggazdagszom rajta...:D

2010. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A macskának való jó nyakörvek "biztonsági" kapoccsal vannak ellátva. Ki is lehet próbálni, hogy meghúzod és leesik róla.A dobozra rá is van írva.
2010. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hell-ikon ***** válasza:

Hm, hát akkor eljárt felettem az idő...


Egyszer vettem horribilis összegért kimondott macska bolhanyakörvet, azon a "biztonsági kapocs" egy szegeccsel rögzített textilszál volt magán a bolhaírtós részen.

Megpróbáltam elszakítani, nem sikerült.


A nyakörv nem került a macskára, s azóta nem is vettem nekik semmilyet. Inkább a spot-on.:)

2010. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!