Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja a macskámnak?

Mi a baja a macskámnak?

Figyelt kérdés
Már második reggel hányt, meg hasmenése volt. Mi lehet a baja?

2017. jan. 22. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit kap enni? Tejet ugye nem adsz neki?

Diétás étrend: szétfőtt rizs és főtt csirkemell mindenféle fűszer és zsiradék nélkül. De ha nem javul, vidd dokihoz, főleg ha sokat hány, mert kiszáradhat! Víz mindig legyen előtte.

2017. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Beteg. Lehet vírus, baktérium, rossz étel.

Diétáztasd (előttem leírták, hogyan). Ha nem iszik, nem eszik, és/vagy nem javul, vidd orvoshoz.

2017. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Tejet nem kap, tudom, hogy nem szabad neki adni és más olyat sem, amit eddig ne evett volna. Az étvágya rendben van, eszik rendesen, de akkor azt hiszem diétára fogom.
2017. jan. 22. 23:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Én biztos elvinném orvoshoz a helyedben, nem egészséges jelenleg az biztos.
2017. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismétlődő hányást hasmenést érdemesebb megmutatni orvosnak. Már csak azért is, mert ha beteg, akkor minél tovább vársz, annál többe fog kerülni, hogy helyrehozzák. Ha egy betegséget még az elején elkapsz, akkor gyakran vissza se kell menni. Ha meg megvárod, hogy úgy nézzen ki, hogy már a hülye is megmondja, hogy félholt a macska, akkor általában igen csak sokba kerül, mire összetákolják, ha egyáltalán még lehet.
2017. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. jan. 27. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!