Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon sovány a macska, mitől...

Nagyon sovány a macska, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Volt dokinál, nem férges, oltva van, benti, 8 hónapos lány cica. Nincsen láthatólag semmi baja csak sovány, keveset eszik nagyon. pedig kap húst, alutasakost, royal canint.
2017. jan. 23. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Próbálkozz más táppal. A royalnál vannak sokkal jobbak árban és minőségben is.
2017. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Volt cicám (nőstény), nagyon sokáig élt és egész életében 3-4 kg volt, egyszerűen nem evett sokat, hiába adtam neki többet vagy mást.
2017. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Jó a royal is, ha kitten, 1éves korig kölyök táp kell nekik, magasabb a tápértékük, ha azt adsz neki, akkor nem tudom miért sovány,ha orvos látta gebe nem lehet, lehet ilyen alkat.
2017. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én macskám is elég karcsú, 7,5 hónapos de tök vékonyka, és ő ráadásul még sokat is eszik prémium tápot. Alapból törpe méretű, valószínűleg azért, mert hozzám csak 3 hónaposan került, és az alomban ő kisebb volt, a tesói elnyomták, ezt meg úgy tűnik nem tudta behozni. A doki azt mondta nem gond, mert teljesen egészséges, ő ilyen marad. Ha a bordái nem szembetűnően kiállóak akkor nem gond, ha karcsú.
2017. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg sovány, vagy csak szerinted az? Nekünk egész életünkben 5-7 kilós macskáink voltak, aztán egyszer szereztünk egyet, ami 3 kilónál az istennek se nőtt nagyobbra. Mi is mindig ki voltunk, hogy milyen kis satnya, milyen sovány stb. de aztán megszoktuk és rájöttünk, hogy amúgy nem is az szegény, csak akkora. Ha nincsenek ki a csontja, nem szögletes szegény, akkor nem sovány.
2017. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!