Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a macskám, fél éves...

Mecci kérdése:

Meghalt a macskám, fél éves volt. Folyamatosan sírok reggel, este. Szerezzek be egy új cicát vagy bízzam az időre?

Figyelt kérdés
Minden hova követett, mindig odabújt hozzám, velem aludt, és mindig feltudott vidítani. Most, hogy nincs, elment az életkedvem is. Sok macskám volt már, de egyiket se sirattam úgy mint ezt. Antidepresszánsokat szedek, hogy eltudjak aludni.

2017. jan. 25. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt vele?

Szerintem gyászold meg,hagyj időt és ha már nagyjából túl vagy rajta,akkor gondolkozz egy másik kiscicán.

2017. jan. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja volt szegénynek? Nagyon sajnállak;(((( Nem könnyü ilyenkor, idővel enyhül a fájdalom, az, hogy szeretnél e uj cicát rajtad áll, ha úgy érzed neked segít, el tereli a figyelmed, akkor szerezz be. Ezt emberre válogatja, kinek mire van ilyen helyzetben szüksége.
2017. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Óóóh gyerekkorom jut eszembe. Mennyi cicát elsirattam én is, mert elgázolták (olyan helyen laktunk).

Kell egy másik cica, olyan sok kisállat van, amelyik a szeretetedre vár! Ne váratsd őket sokáig!

2017. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom,h meghalt a cicad.Tudom milyen erzes.En is nagyon szerettem volna egy uj cicat,de mikor mar ott volt, volt egy ejszaka,mikor azt kivantam,h barcsak ne lenne,mert o nem az en Micikem.Ezt leszamitva nagyon jo volt,h ott volt.Szerintem neked jottenne egy uj cica.Lenne kirol gondoskodni elterelne a gondolataidat es tutira jobb lenne mint barmelyik antidepresszans.
2017. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
Még nappal is kellene. Az volna azz igazi.
2017. jan. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagy macskaimádó vagyok. Jártam már így mint te és nagyon sajnáltam a macskám,téged is. De túlzásnak érzem hogy emiatt antidepresszánsokat szedj. Mi lesz ha valamelyik család tagoddal lesz valami.
2017. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Szeptemberben temettem el a 9és fél éves cicámat.Rá pár napra hoztunk 2kiscicát.Decemberben egy 7vége alatt kivasalták mind2-t.Ilyen az élet,de tovább kell lépni!Nekem is fáj még az öreg cicám emléke,nem is fog elmúlni,mert nagyon különleges volt.De mégsem gyógyszerezem magam.24/L
2017. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, nem azért, de ha olyan forgalmas környéken laksz, miért engeded ki a kiscicákat? Nem olyan fejlettek még az érzékeik, nem tudnak vigyázni magukra, mint egy felnőtt macska. Ráadásul mínuszok voltak/vannak pár hónapos kiscicákat ilyenkor bent tartunk a házban.

Kérdező, mi történt a cicával? Fél évesen még nagyon fiatal volt.

2017. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
9:13 vagyok.Pont ezaz,hogy nem forgalmas út mellett lakok.Fél évesek voltak.És előtte ki sem merészkedtek az út felé.
2017. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vidéken élek kertes házban. Benti macska volt csak a dolgát járt elvégezni ki a kertbe. Mikor kiengedtük nem telt el 1 perc már nyávogott a párkányon és kérezkedett vissza. Egy délután lepihentem aludni mert fáradtam voltam a macskával együtt. Éjjel 10kor keltem fel és a macska nem volt mellettem sőt a lakásban sem volt. Anyám engedte ki de elfeledkezett róla. Reggel 7 órakor előttünk láttam kivasalva és kőkeményre fagyva.
2017. jan. 26. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!