Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtunk egy 3 hónap körüli...

Találtunk egy 3 hónap körüli cicát, viszont szeptember elején pár napra el kell utaznunk. Ellesz egyedül a lakásban, ha a szomszédunk reggel és este átjön?

Figyelt kérdés
Megszokhatja ezalatt az alig több, mint két hét alatt az új helyét? Szerintem nem lenne jó, ilyen hamar, egyből cicapanzióba adni, arra az időre. A szomszédunk át fog járni, reggel és este. 4 napról van szó. Szerintetek nem lesz így nagyon rossz neki?

#utazás #macska #cica #lakásban tartott állat
2014. aug. 14. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ki fogja bírni, ha a szomszéd tényleg figyelni fog rá. Cicapanzióba meg szerintem se add!
2014. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát én kb. 3-4 hónaposan kaptam a cicámat, és az elején jó ideig sok baj volt vele, úgy értem, hogy akkor csomó baleset érte szegényt. Beakadt a kis lába mindenhova, vagy beszorult, leesett stb. Én nem merném egyedül hagyni a helyedben, ha a saját cicámból indulok ki. :/ Nem tudod esetleg egy ismerősre bízni? Nagymama esetleg, aki mindig otthon van?
2014. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hagyd otthon. 2 hét alatt teljesen felfedezi a lakást és rá is néznek. A macska napközben általában alszik is, a cicapanziót hülyeségenk tartom ebben az esetben.
2014. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kölyök macskát lakásba hagyni nem túl szerencsés, egész nap unatkozni fog, esetleg szervezz be valakit aki ránéz napközben is.2 hét nem olyan hosszú idő hogy megszokja a környezetét. Téged sem ismer még annyira, a szomszédot meg pláne hogy nem ismeri.
2014. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 *Victorique* ***** válasza:

Nemnagyon fogja érdekelni, hogy nem vagytok otthon. Mi is kb. ekkorkát hagytunk egyedül, szintén 4 napra. Rokon jött át, napi 2x, igaz ő nem csak etette, hanem játszott is vele 1 órát mindig. HA a szomszédod ezt be tudja vállalni, akkor eléggé le lehet fárasztani ahhoz, hogy ne tegyen nagy károkat a lakásban.

Amikor hazaértünk nem haragudott. Na jó, a fülhallgatómat elől felejtettem, és lerágta róla mind a két bedugós részt :D Vezetékeket húzzátok ki mindenképp.

2014. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!