Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a cicámnak? Törés...

Mi baja a cicámnak? Törés vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Reggel nem volt semmi baja es azota nem is engedtem ki bemt volt ma egesz nap es most nezem hogy a jobb elso mancsa folul a tövénél be van neki dagadva es egyaltalan nem all ra.Vagyis az elobb volt hogy egy kicsit ratamaszkodott de tobbnyire nem all ra

Vigyem orvoshoz?

Multkor is volt valami a labaval akkor asszem seb volt rajta es nem allt ra de az begyogyult az elott tavaly meg szerintem ugyanigy csak akkor a mancsa volt 2szer akkora mint a masik es begyogyult magatol.Remelem most is begyogyul gyorsan de mi lehet ez ha ki se ment egesz reggel?!



2017. jan. 27. 11:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Elvisszuk majd
2017. jan. 27. 13:15
 12/19 A kérdező kommentje:
De csak holnap tudjuk
2017. jan. 27. 13:16
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudok erre mit mondani.Nincs pénz ivartalanítani, ez egy dolog.

De hogy autó elütötte már, meg többször jött haza ilyen olyan sebekkel,ficamokkal..Nem merült fel bennetek,hogy lehet nem kéne akkor kint tartani?

Alapvetően nincs bajom a kinti tartással, nekem is van kinti cicám.De ivartalanítva van és olyan környéken élünk,hogy nem járnak ide kocsik stb. Nincs sok veszély forrás.

Ha nálatok már ütötték is el és gyakran megy haza harci sebekkel,akkor bizony bent kéne inkább tartani. Igen,szívós, de ilyen életmód mellett nem fog élni 15-20 évet(amennyit élhetne bent,ivartalanul).

Szóval én a helyetekben bent tartanám és ahogy van rá mód ivartalanítattnám.

Kandúr esetén 5-10 ezer forint, nősténynél max 10-15 ezer. EGYSZERI költség,utána évekig élvezheti mindenki az előnyét.

+ ivartalanítás után nem is fog annyira kivágyni és veszélybe sodorni magát.

Egyébként 1-2 nap munka árával meg lehet keresni a műtét árát.Nem hiszem el,hogy ennyit nem ér nektek az élete?

De ha havi szinten tesztek rá félre 1-2 ezret,akkor is hamar összegyűlik..Nincs akkora ökör ára, minimálbért kereső ismerőseim is ivartalanították már...Ha valakinek fontos ki tudja fizetni annyiból is.

2017. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szivos macska egyépkent szerintem semmi baja nem lesz egyszer mar valoszinuleg auto is utotte el es meggyogyult magatol"

Ez igazán felelős állattartás,gratulálok.

2017. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha többször is volt baja a lábával, akkor lehet valami idült gyulladás vagy tályog is. Nem arra kell büszkének lenni, hogy mindig meggyógyult magától, hanem vidd el orvoshoz, aki kivizsgálja.
2017. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg gyógyult is annó magától szenvedett közben szegény ahogy most is. Erre gondolj, mielőbb könnyítsd meg a fájdalmait és vigyétek dokihoz.
2017. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Rendben
2017. jan. 27. 14:48
 18/19 A kérdező kommentje:
Nmtom mi szamit toresnek de most epp a fajos labaval mosakszik
2017. jan. 27. 15:17
 19/19 anonim ***** válasza:

"Multkor is volt valami a labaval akkor asszem seb volt rajta es nem allt ra de az begyogyult"


Vagy nem. Lehet, hogy az a múltkori sérülés okozza az egész bajt, csak a bőr felszíne gyógyult be, de a mélyben a fertőzés tovább dolgozik, kialakult egy tályog, aminek lehetnek súlyos következményei, krónikus ízületi gyulladás, vagy akár halálos vérmérgezés is.

2017. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!