Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Abesszin macska tenyésztő...

Abesszin macska tenyésztő Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A napokban kezdett egyre jobban érdekelni a macska tartás, és az abesszin fajta tetszett meg a legjobban. Sokat kerestem utána, de nem igazán tudtam találni a neten megbízható (vagy bármilyen) tenyésztőt az országban.

Hol tudnék találni?


Előre is köszi a segítséget.



2017. jan. 30. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nincsen tenyésztő, keress egy másik fajtát mert ha már itthon sincs tenyésztő akkor nagyon drága lesz fél millánál olcsobban 100 hogy nem kapsz olcsobban kulfoldon , de egyépként nekem is nagyon tetszenek , és anno énis odavoltam érte de aztán elballagtam a menhelyre és vettem onnan egy cicát. Meg az ibizai koponál is igy volt hogy kb 1 honapig porogtem rajta aztan irtam egy litvániai tenyesztonek es azt irta vissza hogy 2 milla
2017. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!