Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden macskának ugyanannyira...

Minden macskának ugyanannyira hullik a szőre?

Figyelt kérdés
2 hete van nálam egy cica a lakásban, aki korábban utcán élt, de annyira kevés szőr hullik belőle. Mindig azt hittem, hogy cica mellett bokáig jár az ember a szőrben...
2017. jan. 30. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tél van, ilyenkor kevésbé hullik.

Majd nyáron.

2017. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jön a tavasz, bepótolja, ne félj :) A levegő is tele lesz finom puha szálló szőrszálakkal.
2017. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm Maine coon macskái mellett valóban szőrtengerben hempereghetsz. Az én házi macskám rövid szőrű, neki is hullik, de nem annyira, ha fésülöm akkor vállalható mértékű. Szerintem szőr hossztól is függ és táplálástól, ha minőségi tápot kap, nem hullik annyira.
2017. jan. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hidegben kevésbé hullajtják a szőrüket, de ne aggódj nemsoká el kezd vedleni, nekem is házi rövid szőrüm van, kevésbé szembetűnő nálluk.
2017. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem.


Nekem egyszerre volt két ciccem. Kinti-benti egyszerű házimacskák. A fekete, aki télen gyönyörű, fényesbundájú mini párduc volt, tavasszal el kezdte hullatni a szőrét, májusban a férjem megjegyezte, "Bagira megint felvette a bőrnadrágját".


A másik, nagynövésű cirmos, na neki nem hullt. Szenvedett is nyáron szegény.

2017. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Volt egy félhosszú szőrű cicánk, neki alig hullott a szőre, még nyáron is. Az egyik mostani cicánknak az orosz kékekre hajazó bundája van (mármint állagra, nem csak színre), neki is alig hullik a szőre. Viszont a két sima, cirmos házi cicánk nyáron rettenetes szokott lenni, naponta kell őket fésülni, és még az sem elég, nagyon hullik a szőrük.
2017. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!