Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudom e otthon kezelni a...

Tudom e otthon kezelni a cicát, ha fáj a lába? Mi lehet vele a baj?

Figyelt kérdés
Pénteken vettük észre, h sántít alvás után a cicánk. Azt hittük, hogy csak elzsibbadt. Ma estére már konkrétan sántít a jobb hátsó lábára. Lehet játék közben sérült, vagy mert elcsúszik a parkettán futkározás közben, vagy mert néha a lábunk alá kerül és nem vesszük észre, olyankor belebotlunk.(utóbbi nem gyakori)

2017. febr. 8. 01:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ekkora idióta nem lehetsz. Mi az, hogy fáj a lába? Valami csodaszert akarsz ami mindenre jó?
2017. febr. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Itt dr.Gyurcsók!

Kérlek tartsd a cicát a képernyő elé, küldöm az energiát!

Vagy inkább pénzt küldjek, hogy el tudd vinni állatorvoshoz?

Agyat nem tudok, bár lehet az segítene a legtöbbet!

(Kretén! Minek neked állat, ha nem tudsz felelősséggel gondoskodni róla?!)

2017. febr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kretén emberek kretén válaszára nincs szükség. Ha érdemben nem tudsz segíteni, akkor inkább maradj csöndben, nem okoskodásra vágytam, hanem tanácsra. Ilyen rosszindulatú emberek, miért élnek még? Igen, fáj a lába, és mivel azt sem tudjátok, hogy kik, mik vagyunk, milyen jogon illettek?Másrészt, éjszaka raktam ki a kérdést, hogy, ha nem születik valamilyen házi praktika, akkor visszük orvoshoz azonnal!
2017. febr. 8. 08:27
 4/16 anonim ***** válasza:
45%

"Kretén emberek kretén válaszára nincs szükség."

Értem!

Ügyürü-bügyürü T.kérdezőke!

Tuti semmi baja a cicádnak, nem baj, ha 4 napja sántít (lehet azért mert megtapostad 5 napja). Te vagy a legokosabb, legszebb, legjobb gazdi!


Így jobb?


Szerinted honnan a büdös francból kellene tudni látatlanban, hogy mi a baja szerencsétlen állatnak!!

És még nem kérsz kretén választ!!!

Ne haragudj kretén kérdésre csak kretén választ lehet adni!


És ezt még tudod tetézni:

"ha nem születik valamilyen házi praktika"

Mire szülessen házi praktika????

2017. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Házi praktika? Ha nem tudjuk mi a baja a lábának mégis milyen házi praktikára gondoltál? Doki tudja ezt megmondani és kezelni rá. Nekem volt, hogy bedagadt a cicám lába, persze vasárnap naná, élből ügyelet, kiderült csak ödémás, mert valamibe be akadt a lába és be vizesedett, sima gézt rá tekertek, picit szorosan másnapra le apadt, de szaladtam vele, mert sosem tudni mi a baj, és milyen károkat okozok, ha nem viszem azonnal.
2017. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönjük a választ a 4. értelmes hozzászólónak. Sajnos nálunk is az volt idáig a gond, hogy hétvégén nincs ügyelet, péntek déltől megvagyunk lőve. Meg hát azért az ember dolgozik is, a semmiből nem tud állatot tartani. Az én munkaidőm sajnos megegyezik az állatorvosi rendelő nyitva tartásával, tehát munkából kell elmennem, amit a munkáltató nem fog tolerálni, h a cicám miatt nem dolgozok. tehát miután vádaskodna még valaki, gondoljon bele, hogy talán nem olyan egyszerű eljuttatni orvoshoz. És amíg erre nem kerül sor, valamit mégiscsak tennem kell.
2017. febr. 8. 10:43
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De nem tudsz mit csinálni, ha nem tudod mi a baja, és mi sem. Éjjel is van ügyelet.
2017. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"de szaladtam vele, mert sosem tudni mi a baj, és milyen károkat okozok, ha nem viszem azonnal."

Ennyi a megoldás! Rögtön orvos!

Péntek óta van baja a cicádnak, azóta már lett volna lehetőséged elvinni. HA nem tudsz megfelelően gondoskodni róla, inkább ne tarts állatot.

Nem hiszem, hogy mentség lenne erre bármi is.

2017. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Pár hete ugyanez volt a cicánkkal ,mint kiderült a hátsó lábát húzta meg (pedig benti cica,szerintem a radiátorról eshetett le alvás közben),kapott gyulladáscsökkentő injekciót, meg pár napig gyógyszert kellett szednie. Azt olvastam, hogy a sántítás akár kezdődő vese,húgyúti problémákat is jelezhet cicáknál(ami sajnos gyakori főleg az ivartalanított hímeknél és veszélyes is.) Szóval reménykedjünk ,hogy tényleg csak a lába a "baj",de ezt csak orvos tudja biztosan megállapítani. Jobbulást a cicának!
2017. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Jaj, hagyjuk már, ha annyira akarnád, megoldanád, hogy eljusson az orvoshoz. Ez a "nincs ügyelet", meg "nem érünk rá" idióta kifogás, nehogy kelljen valamit tenni.


Majd, ha már nem fog tudni járni szegény cicc, rájöttök, milyen ostobák vagytok. Minek nektek állat, ha nem tudtok gondoskodni róla? Vagy a gyerekedet is így kezeled: "sántít, de hátha házilag helyre tudom hozni"? Mert a kettő UGYANAZ.


Vagy ne tarts állatot, ha nem tudod normálisan ellátni.

2017. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!