Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 9 hónapos kiscicám vemhes....

9 hónapos kiscicám vemhes. Kb.4 hetes nem korai ez még? Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Elég korai neki, de valósziüleg nem lesz baja. Viszont utána mindenképpen sterilizáltasd.
2010. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
54%
Hmm... Szerintem egyáltalán nem korai, ugyanis a macskám macskája, aki 8 hónapos (kb.) most szült, és teljesen egészséges, csak még egy kicsit gyönge...
2010. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem túl idős,de nem lesz baja,hidd el.
2010. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Az én cicám 10 hónaposan szült, a kicsik akkorák voltak hogy még a szájukat sem tudták kinyitni hogy szopjanak, teljesen reménytelen volt mind, rémes volt látni ahogy sorra elpusztulnak és nincs mit tenni, nem maradt egy sem és az anyacica is meghalt. Az én hibám volt mindez, szóval engem azóta is nagyon bánt hogy nem ivartalaníttattam azonnal.

Azt hiszem neked még nem késő elvinni, vemhesen macskánál is megcsinálják a legtöbb helyen.

Persze nem minden macska hal bele a szülésbe, de van esély rá hiszen még 9 hónaposan nagyon gyerek ő maga is.

2010. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám is 10 hónaposan szült, három gyönyörű kismacskája van, mindannyian egészségesek, sőt már gazdájuk is van.
2010. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!!! A macskák már 8 hónapos korukban ivarérettek tehát nem kell aggódni érte!!! A kiscicákkal pedig ha elfogy az anya teje csak házitejet szabad itatni szobahőmérsékletűt!!! Mert a sima bolti dobozos tejben sok a káros anyag állatok számára ezért el is pusztulhaz ha bolti tejet iszik!!!
2010. máj. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem korai. A nőstény macskák már 6 hónapos koruktól ivarérettek. Viszont hiábavaló, egyre több a gazdátlan macska.

Ivartalanítsd!

2010. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem korai, a mi cicánk 7 hónaposan lett vemhes. Lehet kapni az állatboltokban vemhes macska/macska vitamint. Mi olyat adtunk neki, és 5 teljesen egészséges kiscicát hozott a világra. :D
2010. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!